Ook het vermelden waard Beddengoed en handdoeken zijn niet standaard inbegrepen, maar kunnen op aanvraag worden verstrekt.
Mooi uitzicht Uitzicht op het strand Badkamer Haardroger Schoonmaakartikelen Warm water Amusement Televisie Spelcomputer: PS5 Verwarming en verkoeling Centrale verwarming Veiligheid in huis Rookmelder CO-melder Brandblusser Internet en kantoor Wifi Keuken en eetkamer Keuken Ruimte waar gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden Koelkast Microgolfoven Kookbenodigdheden Potten en pannen, olie, zout en peper Elektrisch fornuis van Other Koffiezetapparaat: koffiezetapparaat Locatiekenmerken Aan het water Nabij water Toegang tot het strand Gasten kunnen een nabijgelegen strand bezoeken Buiten Eigen terras of balkon Buiteneethoek Parkeren en faciliteiten Lift De woning of het gebouw heeft een lift van ten minste 132 centimeter diep en een deur van ten minste 81 centimeter breed. Betaald parkeren aan de straat buiten het terrein Betaalde parkeergelegenheid op het terrein Services Huisdieren toegestaan Assistentiedieren zijn altijd toegestaan Zelf inchecken Sleutelkastje
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Haardroger
Toiletpapier
Zeep
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Middelkerke. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Natuurreservaat Ter Yde en Schipgatduinen. Daarnaast kun je ook Atlantikwall Openluchtmuseum en Koning Albert I-monument bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Plopsaland De Panne en Zwembad Vita Krokodiel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Middelkerke
Oostende (OST-Internationale luchthaven Oostende-Brugge) - 16 min. rijden
Restaurants
Mats Beach Bar
11 min. wandelen
Daisy's Corner
15 min. wandelen
De Zeebries
16 min. wandelen
't Bretoentje
17 min. wandelen
Pata Pata Beach Club
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Anaconda Middelkerke by the Sea?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Anaconda Middelkerke by the Sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Anaconda Middelkerke by the Sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Anaconda Middelkerke by the Sea?
Dit appartement in Middelkerke ligt op 15 minuten wandelen van Strand van Middelkerke, X-Treme E-karting Battlefield De Kegel Bowling Minigolf en Sportclub Golden Point. Ook Zwembad Vita Krokodiel en Fietspark met pumptrack liggen op een kwartiertje wandelen.