Gehele woning

2 bedroom cozy home in Westende

Fotogalerie voor 2 bedroom cozy home in Westende

Dineren
Een moderne leefruimte met een eethoek, een bank en een trap.
Een wit huis met een pannendak, schoorsteen en omheinde voortuin.
Een gelijkvloers huis met een pannendak, schoorsteen en terras met tuinmeubilair.
Een moderne keuken met witte kastjes, een magnetron en een koffieapparaat. Er is een eethoek met een tafel voor vier personen, zwarte stoelen en een witte tafelkleed.

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2 bedroom cozy home in Westende

  • Breng wat quality time door met de familie in dit lichte vakantiehuis.



    Welkom in dit uitnodigende huis, dat zijn gasten verwelkomt met een lichtovergoten woonkamer die al snel het centrum wordt van gezamenlijke activiteiten. Geniet samen van maaltijden met uitzicht op de tuin en kijk uit naar gezellige avonden in het vakantiehuis na een onvergetelijke dag aan het strand of een uitstapje naar de omgeving.



    Stap vanuit de woonkamer het terras op, geniet van het zonnebaden met uitzicht op de goed onderhouden tuin en maak het u hier gemakkelijk voor een kopje koffie in de namiddag.



    Het is slechts een korte wandeling naar het strand, kijk uit naar zwemplezier met de kinderen en lange wandelingen die bevorderlijk zijn voor de ontspanning tijdens de vakantie. Slenter in Brugge door de oude straatjes en langs de grachten en laat u betoveren door de bijzondere charme van deze stad.



    Geniet van uw vakantie aan zee!



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Enkel te huur i.v.m. vakantie

    - Toeristenbelasting (inclusief)

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

    - Huisdieren: 1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Middelkerke. Bezoek culturele hoogtepunten Koning Albert I-monument en Atlantikwall Openluchtmuseum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Plopsaland De Panne en Zwembad Vita Krokodiel. Aquafun en Nationaal Visserijmuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Middelkerke
Meer vakantiehuizen in Middelkerke
Kaart
Westende

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Oostende Ravelingen - 16 min. rijden
  • Station Koksijde - 22 min. rijden
  • Oostende (OST-Internationale luchthaven Oostende-Brugge) - 15 min. rijden

Restaurants

  • BONK. • seafood • drinks • suites
    18 min. wandelen
  • Cafe De Jol
    17 min. wandelen
  • De Vierboete
    5 min. rijden
  • Place To Be
    3 min. rijden
  • t'automaatje
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom cozy home in Westende?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2 bedroom cozy home in Westende inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom cozy home in Westende uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2 bedroom cozy home in Westende?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 2 km afstand van Westgolf en Strand van Middelkerke. Ook Koning Albert I-monument en Stadshalle liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over 2 bedroom cozy home in Westende

8,4

Zeer goed

7,4

Netheid

8,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 8 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Rustig verblijf in Middelkerke

We hebben verbleven in een mooie woning, in een rustig kader. Alleen de wenteltrap zal voor sommigen moeilijk zijn.
7 nachten verbleven in juni 2024
Van een partnersite

8/10 – Goed

I

In deze woning zijn er voor mij twee min punten ,een geen wc op de gelijkvloer, twee mensen met een beperking hebben het moeilijk om met de draai trap naar boven te gaan ,voor het andere is het zeer goed ,
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sehr sauber, guter Kontakt und infos von der Agentur. 3 Tage vor anreise kommen die ganzen infos . Schlüsselübergabe, genauer adresse und so . Wirklich weiter zu empfehlen
14 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Inchecken, locatie en accuraatheid advertentie

Westende

The holiday accommodation is in a good area easily accessible to the coastal walks and easy drive to Bruges. The only issue was that one set of sheets had damp stains on them we requested these to be changed however although Julie responded and said she would come the following day she didn’t and when I tried to contact her she didn’t my respond
7 nachten verbleven in augustus 2024
Van een partnersite

8/10 – Goed

Das Ferienhaus liegt in einer Ferienhaussiedlung.

Das Ferienhaus liegt in einer Ferienhaussiedlung. Die Woche über sehr ruhig, am Wochenende ist mehr los. Die Kusttram und der Strand sind in ca. 20 min fussläufig erreichbar. Es war alles sauber und der check in war problemlos. Da wir kaltes Wetter hatten, kam der Pelletofen wie gerufen. Super Teil! Einen Kritikpunkt gibt es aber. Die Treppe zum Obergeschoss ist eine Zumutung. Für kleinere Kinder und ältere Menschen ungeeignet. Ansonsten hat uns es gut gefallen und wir können das Haus weiterempfehlen.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Das Ferienhaus liegt in einer Ferienhaussiedlung.

Das Ferienhaus liegt in einer Ferienhaussiedlung. Die Woche über sehr ruhig, am Wochenende ist mehr los. Die Kusttram und der Strand sind in ca. 20 min fussläufig erreichbar. Es war alles sauber und der check in war problemlos. Da wir kaltes Wetter hatten, kam der Pelletofen wie gerufen. Super Teil! Einen Kritikpunkt gibt es aber. Die Treppe zum Obergeschoss ist eine Zumutung. Für kleinere Kinder und ältere Menschen ungeeignet. Ansonsten hat uns es gut gefallen und wir können das Haus weiterempfehlen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

7 nachten verbleven in mei 2025