President Hotel bevindt zich in South Beach, een wijk in in Miami Beach, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Collins Avenue-winkelbuurt en Miami Beach Boardwalk. Als je op zoek bent naar een andere soort activiteit, ga dan naar PortMiami. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Congrescentrum van Miami Beach of Kaseya Center. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals duiken. Bekijk onze reisgids voor Miami Beach
1423 Collins Ave, Miami Beach, FL, 33139
In de buurt
Collins Avenue-winkelbuurt
1 min. wandelen - 0.0 km
Art Deco Historic District
1 min. wandelen - 0.0 km
Ocean Drive
1 min. wandelen - 0.2 km
Strand van Miami Beach
1 min. wandelen - 0.2 km
Congrescentrum van Miami Beach
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Adrienne Arsht Center Metromover Station - 8 min. rijden
Hialeah Market Station - 16 min. rijden
Miami International Airport (MIA) - 29 min. rijden
Restaurants
Finnegan's Way
3 min. wandelen
Starbucks
3 min. wandelen
Cortadito Coffee House
3 min. wandelen
Lost Weekend
2 min. wandelen
La Sandwicherie
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
President Hotel
Hotel vlak bij Collins Avenue-winkelbuurt
President Hotel bevindt zich dicht bij Ocean Drive en Congrescentrum van Miami Beach en biedt een gratis uitgebreid ontbijt, een terras en een tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een bar.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Valetparkeerservice, rookvrije accommodatie en een lift
Een kluis bij de receptie, conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets
Meertalig personeel, bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt, de ligging bij het strand en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 64 kamers zijn individueel ingericht en hebben leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en gratis flessenwater. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Valetparkeren ter plaatse (USD 37,45 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Restaurants ter plaatse
Green Bar
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
4 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Entertainment
Plasma-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Koelkast
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning (met klimaatregeling)
Gratis lokale gesprekken
Individueel ingericht
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 25.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 150 per verblijf
Resorttoeslag: USD 38.76 per accommodatie, per nacht
De resorttoeslag is inclusief:
Strandlakens
Huishoudservice
Flesje water op de kamer
Gebruik van kamerkluis
Toegang tot voorzieningen bij partneraccommodatie
Telefoongesprekken
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
De kosten voor valetparking bedragen USD 64,20 voor SUV's en busjes.
Optionele extra's
Valetparkeerkosten: USD 37.45 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor extra bed: USD 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De valetparkeerplaats is geschikt voor voertuigen van tot 16 voet lang. Bussen zijn niet toegelaten.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Beschikt President Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij President Hotel?
Vandaag, 14 jun. 2026, kost een verblijf bij President Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 13 jul. 2026 min. € 121, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij President Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van USD 37.45 per dag.
Hoe laat kan ik bij President Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij President Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat President Hotel?
Dit hotel ligt in South Beach, vlak bij Collins Avenue-winkelbuurt en Ocean Drive. Ook Congrescentrum van Miami Beach en Miami Beach Boardwalk liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over President Hotel
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1298 van 2482 beoordelingen
10 - Uitstekend
1.298
Gastenscore: 8 - Goed. 654 van 2482 beoordelingen
8 - Goed
654
Gastenscore: 6 - Redelijk. 291 van 2482 beoordelingen
6 - Redelijk
291
Gastenscore: 4 - Matig. 113 van 2482 beoordelingen
4 - Matig
113
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 126 van 2482 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
126
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kim
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top locatie
Kim
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jeroen
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
De locatie is prima; dichtbij het strand, restaurants en winkels. Het ontbijt is zeer goed, met verschillende warme en koude gerechten.
Onze kamer op de begane grond viel tegen. De badkamer was piepklein en 's nachts scheen er een schijnwerper van het naastgelegen gebouw bij ons naar binnen. Omdat verduisterende gordijnen ontbreken was het 's nachts zeer licht in de kamer. De kamer is ook vrij gehorig. In een feeststad zoals Miami leidt dat 's nachts tot flink wat geluidsoverlast van rumoerige gasten.
Jeroen
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Robert
3 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personeel was zeer vriendelijk. De kamer was zeer ruim en gezellig
Robert
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Saiestra
28 jul 2024
Positief: Personeel en service
Het was een fijne hotel. Henry van de frontoffice was geweldig! Schone kamers!
Saiestra
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Erik
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Over het algemeen goed. Onze kamer was ruim maar had jammer genoeg maar een klein wasbakje dat je eigenlijk in een toilet verwacht. Wij waren met 4 en de resortfee voor persoon 3 en 4 kwam er nog eens extra bovenop (ongeveer 33 dollar). Bij andere hotels wordt dit niet extra aangerekend. Dus een resortfee van 66 dollar extra voor 1 nacht is toch wat overdreven. Tijdens happy hour krijg je 2° drankje voor halve prijs alhoewel er op kasticket staat dat 2° drankje gratis is. Ontbijt zeker OK naar amerikaanse normen.
Erik
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nancy
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ubicación, desayuno muy bueno , el personal muy amable.
Nancy
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Samuel
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel for a quick stay
Samuel
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kevin
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I really enjoyed my stay and thought the staff were amazing
Kevin
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
janin
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I enjoyed my stay here, it was quite pleasant and the staff was excellent
janin
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kiki
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is great, staff was nice and helpful.
Kiki
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Agnieszka
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, amazing breakfast, and very friendly staff.
Agnieszka
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gail
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice boutique style hotel with nice staff and a great location close to many shops and restaurants
Gail
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steffen
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Freundliches Personal, super gutes Frühstück und eine geringe Distanz zum Miami Beach
Steffen
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maud
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel parfait personnel, déjeuner, piscine et situation
Maud
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joy
12 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I will recommend this place
Joy
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karen
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice boutique hotel in a great location. Near beach and many restaurants within walking distance. Would stay here again!
Karen
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marcin
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frühstück war super, Personal klasse
Marcin
12 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice accommodating staff
Maria
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Brittany Laura April
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay!
Brittany Laura April
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Brittany
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay
Brittany
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
greta
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location
greta
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Annie
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Beautiful hotel all around
Anthony
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Renee
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great time
Renee
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Branden
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was good not alot of seating inside but nice place willing to help close to the beach and the price got me the breakfast and a drink best price in the area