Van Gogh - Amazing 1 BR Apt in New Polanco ligt op op loopafstand van Ambassade van de Verenigde Staten en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van dit appartement zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een binnen/buitenzwembad
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Van Gogh - Amazing 1 BR Apt in New Polanco bieden voorzieningen zoals snel internet.
Van Gogh - Amazing 1 BR Apt in New Polanco ligt in Miguel Hidalgo, een wijk in Mexico-stad. Paseo de la Reforma en Monument voor de Onafhankelijkheid zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Chapultepec Park en Alameda Central. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nationaal auditorium of Mexico City Arena. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 29 min. rijden
Restaurants
Las Hijas De La Tostada
3 min. wandelen
Constela Café
3 min. wandelen
Las Favelas
4 min. wandelen
Biscotto
9 min. wandelen
Carnitas Las Vias
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Van Gogh - Amazing 1 BR Apt in New Polanco?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Van Gogh - Amazing 1 BR Apt in New Polanco inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Van Gogh - Amazing 1 BR Apt in New Polanco uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Van Gogh - Amazing 1 BR Apt in New Polanco?
Dit appartement ligt in Miguel Hidalgo, op 15 minuten wandelen van Antara Polanco en Ambassade van de Verenigde Staten. Ook Paseo de la Reforma en Nationaal auditorium liggen op 3 km afstand. Station San Joaquín ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Polanco is het 28 minuten wandelen.