Rioneva38 in Mexico City ligt in de buurt van Reforma 222 en Monument voor de Onafhankelijkheid en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Rioneva38 in Mexico City hebben voorzieningen zoals snel internet.
Rioneva38 in Mexico City ligt in Reforma, een wijk in Mexico-stad. Paleis voor Schone Kunsten en Nationaal Antropologiemuseum (MNA) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Paseo de la Reforma en Monument voor de Onafhankelijkheid. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nationaal auditorium of Autódromo Hermanos Rodríguez. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 28 min. rijden
Restaurants
Starbucks
6 min. wandelen
La Casa de Toño
1 min. wandelen
Mezzo Mezzo
1 min. wandelen
Restaurante y Cafetería El Núcleo
2 min. wandelen
Taqueria La Taque
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Rioneva38 in Mexico City?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Rioneva38 in Mexico City inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Rioneva38 in Mexico City uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Rioneva38 in Mexico City?
Dit appartement ligt in Reforma, op 5 minuten wandelen van Reforma 222 en Paseo de la Reforma. Ook Monument voor de Onafhankelijkheid en Monumento a la Revolución liggen op een kwartiertje wandelen. Station Insurgentes ligt op 15 minuten wandelen en naar Station San Cosme is het 16 minuten wandelen.