Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Elk appartement beschikt over voorzieningen zoals luxe beddengoed en een donsdeken, naast een keuken en een ledtelevisie met digitale zenders. Gratis wifi, een zetelbed en een waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Punto Alameda heeft 2 kamers met een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer is uitgerust met eenpersoons zetelbedden. Alle bedden hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met kookgerei, borden en bestek.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Elke ledtelevisie van 50 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer gratis toiletartikelen en een draagbare ventilator.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Entertainment
Led-tv van 50 inch met digitale zenders
Streamingdiensten
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Draagbare ventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Reisgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 5 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Punto Alameda Apartment
Punto Alameda Mexico City
Punto Alameda Apartment Mexico City
Over deze buurt
Punto Alameda ligt in Historisch centrum, een wijk in Mexico-stad. Paseo de la Reforma en Monument voor de Onafhankelijkheid zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Antara Polanco en Toreo Parque Central. Ga naar Autódromo Hermanos Rodríguez om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Paleis voor Schone Kunsten, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 23 min. rijden
Restaurants
El Cardenal
1 min. wandelen
Sanborns Carso Alameda
1 min. wandelen
Starbucks
2 min. wandelen
La Cervecería de Barrio
1 min. wandelen
El Rincon Tapatio
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Punto Alameda?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Punto Alameda inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Punto Alameda uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Punto Alameda?
Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Alameda Central, Paseo de la Reforma en Paleis voor Schone Kunsten. Ook Zócalo en Monumento a la Revolución liggen op 2 km afstand. Station Bellas Artes ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Hidalgo is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over Punto Alameda
Beoordelingen
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
7,4
Netheid
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Roberto
6 apr 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
No lo recomiendo para nada realmente son departamentos no tienen la identicacion como se venden
No cortinas
No contestan tel
Mucho ruido exaguersno(musica)
Es lamentable que ustedes nos vendan esa porquería
Roberto
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Griseld
17 nov 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Griseld
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Manuel Valentin
9 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Todo bien, anfitrión muy amable y siempre en comunicación, todo muy limpio.