10/10 – Voortreffelijk
Serge W.
















Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 11.00 uur
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen zijn welkom.
No events allowed
Smoking is not permitted
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Modern Apartment with Rooftop Lounge in Condesa District - Quick WiFi Condesa Residence C van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 228, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt in La Condesa, op 2 km afstand van Mexico Park en Paseo de la Reforma. Ook World Trade Center, Mexico-Stad en Monument voor de Onafhankelijkheid liggen op 3 km afstand. Station Chilpancingo ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Patriotismo is het 14 minuten wandelen.
