23Gh3 2BR 2.5 Baths with a Private Patio ligt in de buurt van Monument voor de Onafhankelijkheid en Kasteel van Chapultepec en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Parkeerplaatsen ter plaatse en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij 23Gh3 2BR 2.5 Baths with a Private Patio hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
dit appartement ligt in Mexico-stad in het stadscentrum. Paseo de la Reforma en Monument voor de Onafhankelijkheid zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Chapultepec Park en Alameda Central. Ga naar Nationaal auditorium om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Paleis voor Schone Kunsten, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 24 min. rijden
Restaurants
Raku Café
2 min. wandelen
La Bodeguita del Medio
1 min. wandelen
Lorea
2 min. wandelen
Yoru Handroll and Sushi Bar
1 min. wandelen
Café El Asturiano
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 23Gh3 2BR 2.5 Baths with a Private Patio?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 25 per dag.
Hoe laat kan ik bij 23Gh3 2BR 2.5 Baths with a Private Patio inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij 23Gh3 2BR 2.5 Baths with a Private Patio uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 23Gh3 2BR 2.5 Baths with a Private Patio?
Dit appartement ligt in Roma Norte, op 10 minuten wandelen van Parque España en Paseo de la Reforma. Ook Monument voor de Onafhankelijkheid en Chapultepec Park liggen op een kwartiertje wandelen. Station Sevilla ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Chapultepec is het 10 minuten wandelen.