Period Room '1925' with Wi-Fi and Air Conditioning
Kamer 1925 in Messina biedt 14 m² ruimte voor 2 personen, met een tweepersoonsbed dat omgevormd kan worden tot twee eenpersoonsbedden en een eigen badkamer. De accommodatie is drempelvrij en heeft geen trappen binnen. Jullie beschikken over airconditioning, Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, tv, lift en ontbijt is inbegrepen. Op verzoek is er een babybedje beschikbaar tegen een toeslag en kan garageparkeren geregeld worden tegen meerprijs. Ideaal voor een comfortabel verblijf in het hart van Messina.
Epoque a Messina biedt comfortabele parkeergelegenheid op straat, een beveiligde partnerparkeerplaats op 400 meter afstand en gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer. De accommodatie heeft een 24-uursreceptie, dagelijkse schoonmaakservice en een gedeelde keuken met inductiekookplaat, koelkast, magnetron, koffiemachine en eettafels. Een lift geeft toegang tot alle verdiepingen en er is toegang voor rolstoelen. De kamers hebben tweepersoonsbedden die op verzoek in twee eenpersoonsbedden kunnen worden omgezet. Inchecken is mogelijk van 15:00 tot 20:00 uur, uitchecken tot 10:00 uur. Verlengd gebruik van de kamer tot 15:00 uur is mogelijk tegen een toeslag; daarna op basis van beschikbaarheid en extra kosten. Gasten moeten minimaal 18 jaar zijn; minderjarigen hebben ouderlijke toestemming nodig. Geen evenementen of niet-geregistreerde bezoekers toegestaan.
dit appartement ligt in IV Circoscrizione, een wijk in Messina. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parco Nazionale dell'Aspromonte en Staat van Messina. Daarnaast kun je ook Teatro di Messina en Museum Regionale Interdisciplinare di Messina bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Honkbalstadion Pala Nebiolo of Stadion San Filippo. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Messina
Reggio di Calabria (REG-Strait of Messina) - 83 min. rijden
Restaurants
Il Siciliano Ristorante Pizzeria
4 min. wandelen
Rosticceria Fratelli Famulari
3 min. wandelen
Cavallino Caffe
4 min. wandelen
Docker's Pub
3 min. wandelen
DoppioZero
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Period Room '1925' with Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Period Room '1925' with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Period Room '1925' with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Period Room '1925' with Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement ligt in IV Circoscrizione, vlak bij Staat van Messina, Kerk van Santissima Annunziata dei Catalani en Palazzo Calapaj. Ook Kathedraal van Messina en Schatkamer liggen op 5 minuten wandelen. Station Messina Centrale ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Messina Marittima is het 11 minuten wandelen.