Europa Palace Hotel ligt in I Circoscrizione, een wijk in Messina. Veerbootterminal Villa San Giovanni en Haven van Reggio di Calabria zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Promenade van Reggio di Calabria verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion San Filippo of kies voor een avondje uit bij Parco Caserta. Bekijk onze reisgids voor Messina
S.S. 114 Km 5,470 - Località Pistunina, Messina, ME, 98125
In de buurt
Stadion San Filippo
5 min. rijden - 6.0 km
Santuario Diocesano Santa Maria della Catena
8 min. rijden - 8.9 km
Kathedraal van Messina
12 min. rijden - 13.4 km
Piazza del Duomo
12 min. rijden - 13.4 km
Klokkentoren en Astronomische Klok van Messina
12 min. rijden - 13.4 km
Lokaal vervoer
Station Tremestieri - 9 min. wandelen
Catania (CTA-Fontanarossa) - 73 min. rijden
Restaurants
Autogrill Tremestieri Ovest
13 min. wandelen
Pizza Napoletana Da Salvo
2 min. rijden
McDonald's
1 min. rijden
Rossopomodoro
9 min. wandelen
Il Canneto Story
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Europa Palace Hotel
Hotel met een chique stijl in I Circoscrizione
Bij Europa Palace Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een droogkuis/wasserijservice, een bar en een businesscentrum. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een lift en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 109 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 5 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Europa Palace Hotel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Europa Palace Hotel?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Europa Palace Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 16 mei 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Europa Palace Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Europa Palace Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Europa Palace Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Europa Palace Hotel?
Dit hotel ligt in I Circoscrizione, op 10 minuten wandelen van Staat van Messina en Ionische Zee. Ook Stadion San Filippo en Karting Club Messina liggen op 5 km afstand. Station Tremestieri ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Contesse is het 26 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Europa Palace Hotel
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
6,2
Locatie
8,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 32 van 148 beoordelingen
10 - Uitstekend
32
Gastenscore: 8 - Goed. 69 van 148 beoordelingen
8 - Goed
69
Gastenscore: 6 - Redelijk. 31 van 148 beoordelingen
6 - Redelijk
31
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 148 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 148 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stefano
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima la posizione della struttura. Parcheggio gratis interno alla struttura. Colazione completa con possibilità di scelta dolce, salato e frutta.
Stefano
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Antonio
16 aug 2025
Very good dinner buffet at hotel
Antonio
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Angela
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Hotel is a good location coming or going to the ferry harbour. It is clean, the staff very friendly and helpful, the breakfast is continental and very rich with excellent Italian coffee, yoghurt, fresh fruit, sweet and savory food.
Angela
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabio
6 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gentilezza del personale, pulizia e posizione
Fabio
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julio
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tudo ok,muito bom o hotel!
Julio
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jose Enrique
27 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent in all regards
Vincent
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Filippo
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel
Ottimo. Vicinissimo allo stadio san filippo. Comodo per i concerti e gli eventi organizzati allo stadio. Personale cortese e sempre disponibile.
Filippo
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ANTONIO RAFFAELE
2 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
struttura datata ma pulita. personale gentile. colazione scarsa.
ANTONIO RAFFAELE
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anna María
12 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
La struttura avrebbe bisogno di un po' di manutenzione, le stanze sono grandi, pulito. Il personale gentile e disponibile. La posizione è ottima se si vuole andare ad un concerto perché vicino alle strutture dove si tengono... Nel complesso buono.
Anna María
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Assad
26 mrt 2024
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Poor experience is all aspects
Very poor experience very dated hotel no customer service whatsoever breakfast was very basic indeed
Assad
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
sandro
26 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nd
sandro
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Giuseppe
5 jan 2016
Positief: Netheid, comfort kamer
La struttura, tipo anni 80, è stata nel comlpesso ristrutturata (a parte la moquette). Sicuro la pulizia ed il prezzo sono il cavallo di battaglia.
Giuseppe
Geverifieerd
8/10 – Goed
Giacomo
27 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Struttura accogliente servizi buoni con personale efficiente. Comodità nell'utilizzo del parcheggio annesso alla struttura. Pulizia, accoglienza e accessibilità davvero buone. Un piccolo neo dovuto alla climatizzazione con molta differenza tra le camere e le aree di accesso. Per il resto tutto accettabile!
Giacomo
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
floriana
4 jun 2024
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale maleducato
floriana
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Legris
29 okt 2024
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Hôtel bruyant et excentré...
Un hôtel de passage à l'entrée de Messine localisé sur une route très bruyante dès 6h du matin et jusqu'à minuit pour les chambres donnant sur la rue et en plus un chien qui aboie le soir sur le terrain d'à côté. Le parking est appréciable et offert. L'hôtel est excentré (6kms du centre).
Accueil sympathique mais pas en français.
Au niveau du restaurant, en fait c'est un simple buffet au prix forfaitaire de 25€. La qualité est médiocre, comme le pdj.
Pas de télévision française.
Legris
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Luigi
11 aug 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Confermo quanto letto in altri commenti.
Nella prima camera che mi era stata assegnata, c'era una una moquette indecente,sporca e piena di polvere oltre ad un cattivo tanfo.
Ho fatto presente la cosa e chiesto di averne un altra di camera,la ragazza presente in reception, è stata davvero gentile fornendone un altra.
Sicuramente migliore,ma non vedevamo l'ora di andare via,fortunatamente la notte è passata.
Un hotel davvero datato e sporco.
Colazione sufficiente.
Luigi
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Stefania
21 aug 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Purtroppo il giudizio complessivo è negativo sia per la pulizia della camera, sia per la scarsa luminosità della stessa, inoltre la doccia perdeva acqua e la tapparella era rotta per cui sveglia all’alba a causa della luce che entrava. La struttura antiquata e la colazione nonostante fosse continentale era scarna e non è stata rifornita adeguatamente nonostante fossero le 8.30 del mattino. Il personale gentile e disponibile.
Stefania
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Thijs
13 aug 2018
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Verouderd maar wel voldoende
De hygiëne van de kamers kan wat beter maar de ligging en de aanwezigheid van een parkeerplaats zijn een pluspunt. Het ontbijt was minder uitgebreid.
Thijs
1 nacht verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
5 aug 2011
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Geen aanrader
Hotel is gelegen op een druk industriepark. De bedden waren vrij hard en de bediening deed plichtmatig zijn werk. Zeker geen aanrader dus.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roland
2 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Tolles Hotel für einen Kurzaufenthalt
Das Hotel liegt direkt an der Hauptschse. Es ist schon etwas älter, aber alles funktioniert immer noch einwandfrei.
Das Personal ist freundlich und hilfsbereit.
Roland
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nickolas
3 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service
Good calue
A good value stay that is close to the city and ferries
Nickolas
1 nacht verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Gilberto
29 aug 2020
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
E' una struttura datata, le camere che affacciano sulla starda principale sono molto rumorose e per tutta la notte si sente il rumore del traffico. La colazione è piuttosto scadente.
Gilberto
2 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pietro
24 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
personale gentile, camere pulite e ordinate, buona la colazione
Pietro
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Easy to find. Easy to park. Great view of the sea from our balcony. We chose this place as our first stop after a very long drive from Rome where we flew in and rented a car. Short walk from hotel there was a great pizza place and a very nice super market.