Particuliere eigenaar

Seaside Cavalibre bed and breakfast in the heart of the Mes marrais in Mesquer!

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Wasvoorzieningen

Over deze buurt

deze bed & breakfast ligt in Mesquer. Verken de plaatselijke natuur bij Golf van Biskaje en Plage de la Baule. Monkey Forest en Pop Corn Labyrinthe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mesquer
Meer B&B's in Mesquer
Kaart
Mesquer, Loire-Atlantique

In de buurt

  • Plage de Sorlock
    7 min. rijden - 3.5 km
  • Plage du Lannguy
    7 min. rijden - 3.8 km
  • Plage du Toul-ru
    7 min. rijden - 3.1 km
  • Plage de Lanséria
    8 min. rijden - 4.5 km
  • Plage du Moulin
    8 min. rijden - 3.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Batz - 22 min. rijden

Restaurants

  • Restaurant Atypique
    12 min. rijden
  • La Vigie
    13 min. rijden
  • Morins'
    12 min. rijden
  • Auberge de Kerbourg
    13 min. rijden
  • Bar de la Marine
    15 min. rijden

Over deze accommodatie

Seaside Cavalibre bed and breakfast in the heart of the Mes marrais in Mesquer!

Bed & breakfast vlak bij Golf van Biskaje
Seaside Cavalibre bed and breakfast in the heart of the Mes marrais in Mesquer! biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Seaside Cavalibre bed and breakfast in the heart of the Mes marrais in Mesquer! bieden voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • 3 badkamers met douches en badkuipen of douches

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet

Voorzieningen

  • Wasserij

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Meer

  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 1554391069098

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Seaside Cavalibre bed and breakfast in the heart of the Mes marrais in Mesquer!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Seaside Cavalibre bed and breakfast in the heart of the Mes marrais in Mesquer! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Seaside Cavalibre bed and breakfast in the heart of the Mes marrais in Mesquer! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Seaside Cavalibre bed and breakfast in the heart of the Mes marrais in Mesquer!?

Deze bed & breakfast in Mesquer ligt op 0,8 km van Golf van Biskaje en op 5 km afstand van Plage de Sorlock en Plage du Lannguy. Ook Plage de Lanséria en Plage du Toul-ru liggen op 5 km afstand.