10/10 – Uitstekend
Herve B.

















Ja, bij Family Castle Life zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.30 uur.
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Dit gezinsvriendelijke kasteel ligt aan een rivier, op 25 km afstand van Château d'Usson, Bassin des Ladres en Les Bains du Couloubret. Ook Ax-Bonascre Gondola en Observatoire de la Montagne liggen op 32 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
