8/10 – Goed
Mehmet
Öneri














Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Vandaag, 9 dec. 2025, kost een verblijf bij Gumuldur Mavi Deniz Otel van één nacht voor twee volwassenen op 2 jan. 2026 min. € 47,50, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.
Bepaalde tarieven van dit hotel zijn all-inclusive.
Dit hotel in Menderes ligt aan het strand, in de historische wijk en op 52 km afstand van Ruïnes van Efeze, Winkelcentrum Izmir Optimum en Archeologisch Museum Efeze.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
