La petite Bourguignonne, 10 minutes from Beaune; pets allowed
La Petite Bourguignonne is een stenen huis met drie verdiepingen, verscholen tussen de wijngaarden in Meloisey, een wijndorp in de heuvels boven Pommard, op slechts 10 minuten van Beaune. Het heeft twee slaapkamers: een grote slaapkamer op de eerste verdieping met een tweepersoonsbed, en nog een slaapkamer op de bovenste verdieping met een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. Een aparte keuken komt uit op de eetkamer en de woonkamer, die weer uitkomen op een terras van 30 m² en een met bomen omzoomde binnenplaats. Charme en rust in Bourgondië.
dit vakantiehuis ligt in Meloisey. Bezoek culturele hoogtepunten Wijnmuseum van Bourgondië en Kasteel van Savigny-lès-Beaune. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Domaine Château de Cîteaux en Terrasses de Cîteaux. Bekijk onze reisgids voor Meloisey
Zijn huisdieren welkom bij La petite Bourguignonne, 10 minutes from Beaune; pets allowed ?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij La petite Bourguignonne, 10 minutes from Beaune; pets allowed inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La petite Bourguignonne, 10 minutes from Beaune; pets allowed uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La petite Bourguignonne, 10 minutes from Beaune; pets allowed ?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Meloisey ligt op 1,8 km van Domaine Mazilly Père & Fils en op 2,5 km van Domaine Bertillon Père & Fils. Ook Château de Pommard en Gemeentehuis van Meursault liggen op 10 km afstand.