Blue Sky Hotel ligt vlak bij het strand in Melendugno. Bezoek Archeologische site Roca Vecchia en Torre Specchia Ruggeri, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Alimini en Riserva Naturale Le Cesine. Waterskiën, windsurfen en zeilen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Melendugno
Via malta, 29, San Foca, Melendugno, LE, 73026
In de buurt
Melendugno Beach
5 min. wandelen - 0.5 km
Jachthaven van San Foca
5 min. wandelen - 0.5 km
Lido Li Marangi
5 min. wandelen - 0.5 km
Spiaggia Degli Aranci
7 min. wandelen - 0.6 km
Spiaggia Le colonie
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Lecce (LCZ-Station Lecce) - 26 min. rijden
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 63 min. rijden
Restaurants
D.O.C.
7 min. rijden
Don Fausto - cucina e passione
11 min. rijden
Ristorante Vergari
4 min. wandelen
I Caraibi del Salento
9 min. rijden
Puntarenas Beach
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Blue Sky Hotel
Hotel vlak bij het vlonderpad
Bij Blue Sky Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een koffiebar/café en een tuin. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle incheckservice en een bagageopslagruimte
Een automaat, een kluis bij de receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Blue Sky Hotel bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches en bidets
Televisies met kabelzenders
(kleer)kasten, koelkasten en dagelijkse schoonmaak
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je buiten de reguliere inchecktijden aankomt, dien je de hoteleigenaar telefonisch in te lichten en voor hulp aan te bellen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 7.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 80 per voertuig
Toeslag voor babybed: EUR 7.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Blue Sky Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Blue Sky Hotel?
Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Blue Sky Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 9 sep. 2026 min. € 82, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Blue Sky Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Blue Sky Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Blue Sky Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 80 per voertuig.
Waar staat Blue Sky Hotel?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Jachthaven van San Foca, Lido Li Marangi en Melendugno Beach. Ook Spiaggia Degli Aranci en Spiaggia Le colonie liggen op een kwartiertje wandelen.