Het vakantieappartement bevindt sich in een appartementenhuis en is ingericht in typische landelijke stijl. Het perceel ligt in het dorpscentrum. Ook vanwege de rustige en zonnige ligging is de woning populair. Ter beschikking staan: barbecuefaciliteit, terras en tuinmeubelen.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 80 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang leidt direct in de woonkamer. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer als doorgangskamer en met zithoek en TV. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. keuken met eethoek, elektrisch fornuis, bakoven, afzuigkap, koelkast, magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en venster. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en ledikantje. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Banjole. De vakantiewoning ligt in een appartementenhuis. Het grondstuk is in het centrum. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige en zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde zijstraat. Bij het huis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 150 m afstand, restaurant 300 m en centrum 150 m. Adriatische Zee in Banjole 500 m, strand met kiezel, steentjes en rotsen in Banjole, 500 m van uw verblijf vandaan.
Speciaal Airconditioning, verwarming. Kinderbedje en internettoegang (wifi). Televisieontvangst via satelliet.
Zwembad Alle zwembaden staan tot uw gezamenlijke gebruik ter beschikking. Buitenzwembad.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 150 m, restaurant 300 m, dorpscentrum 150 m. In de zomer: Adriatische Zee 500 m in Banjole (strand 500 m in Banjole met kiezel, stenen en rotsen).
Verdeling Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 80 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang leidt direct in de woonkamer. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer als doorgangskamer en met zithoek en TV. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. keuken met eethoek, elektrisch fornuis, bakoven, afzuigkap, koelkast, magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en venster. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en ledikantje. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning leidt rechtstreeks naar de woonkamer. Woonkamer (doorgangskamer) met zithoek en tv. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en airconditioning. Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en airconditioning. Keuken met airconditioning, eethoek, elektrisch fornuis, oven, afzuigkap, koelkast, magnetron, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Badkamer met douche, 1 wastafel, toilet en raam.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Medulin. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Munte Beach en Školjić. Daarnaast kun je ook Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Historisch en Maritiem Museum van Istrië bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Jangalooz Avonturenpark en Aquarium van Pula zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Medulin
Beschikt Holiday apartment with air conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with air conditioning?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 1,3 km van Jangalooz Avonturenpark en op 10 km afstand van Adrenalin Park Medulin en Munte Beach. Ook Školjić en Golden Sun Casino liggen op 10 km afstand.