Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Lovely place to enjoy your stay.

Fotogalerie voor Lovely place to enjoy your stay.

Een modern interieur met een ronde spiegel aan een structuurwand, een deur en een lichtschakelaar.
Een bed met hoofdbord, een raam met zonwering en een plant op een standaard.
Een moderne keuken met een koelkast, een spoelbak en een raam.
Een moderne keuken met een eethoek, met een grote spiegel, een koelkast en een tafel met stoelen.
Een vergaderruimte met een witte tafel, twee stoelen, een bank en twee abstracte schilderijen aan de wand.

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lovely place to enjoy your stay.

  • Appartement vlak bij Winkelcentrum Santa Fe
  • Lovely place to enjoy your stay. biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Lovely place to enjoy your stay. hebben voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Keukens, microgolfovens en ovens

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 9 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
1 in totaal (tot 9 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 255793

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Laureles, een wijk in Medellín. Winkelcentrum Santa Fe en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Atanasio Giradot-stadion of Velodrome Martin E. Cochise. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Meer appartementen in Medellin
Kaart
Medellín, Antioquia

In de buurt

  • Een witte kerk met een klokkentoren, blauwe luiken en een geplaveid straatje.
    Pueblito Paisa
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een modern gebouw met een gebogen gevel en een glazen entree.
    Plaza Mayor Convention Center
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Centro Comercial Unicentro Bogotá
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Universidad Pontificia Bolivariana
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Parques del Río Medellín
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Exposiciones - 18 min. wandelen
  • Medellin (EOH-Enrique Olaya Herrera) - 6 min. rijden

Restaurants

  • Café Oma
    6 min. wandelen
  • El Portal Chino
    5 min. wandelen
  • il Forno
    6 min. wandelen
  • Parmessano
    8 min. wandelen
  • C&C CAMARONES
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lovely place to enjoy your stay.?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Lovely place to enjoy your stay. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely place to enjoy your stay. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely place to enjoy your stay.?

Dit appartement ligt in Laureles, op 10 minuten wandelen van Centro Comercial Unicentro Bogotá en Universidad Pontificia Bolivariana. Ook Carlos Vieco-theater en Cerro Nutibara liggen op een kwartiertje wandelen. Station Exposiciones ligt op 18 minuten wandelen en naar Station Suramericana is het 21 minuten wandelen.

Beoordelingen over Lovely place to enjoy your stay.