The Somos Flats Central Poblado

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Bar

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

The Somos Flats Central Poblado ligt in El Poblado, een wijk in Medellín. Oviedo-winkelcentrum en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Atanasio Giradot-stadion of Sede Atletico Nacional. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Kaart
Calle 11A 42-18, Calle 11A 42-18, Medellín, Antioquia

In de buurt

  • Parcque del Poblado
    Parcque del Poblado
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Winkelcentrum Santa Fe
    Winkelcentrum Santa Fe
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Parque Lleras
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Clínica Medellín - El Poblado
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Oviedo-winkelcentrum
    3 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Poblado - 14 min. wandelen
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 34 min. rijden

Restaurants

  • Alambique
    3 min. wandelen
  • Arepitas pá Mamá
    3 min. wandelen
  • Mosquito
    3 min. wandelen
  • Berlín 1930
    3 min. wandelen
  • Asados Colanta Poblado
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

The Somos Flats Central Poblado

Hotel vlak bij Parcque del Poblado
The Somos Flats Central Poblado ligt in de buurt van Parque Lleras en Oviedo-winkelcentrum en heeft veel te bieden.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Veelgestelde vragen

Waar staat The Somos Flats Central Poblado?

Dit hotel ligt in El Poblado, op 10 minuten wandelen van Parcque del Poblado en Parque Lleras. Ook Oviedo-winkelcentrum en Winkelcentrum Santa Fe liggen op 2 km afstand. Station Poblado ligt op 14 minuten wandelen.