Geheel appartement·Particuliere eigenaar

one bed room

Fotogalerie voor one bed room

Een gebouw met een bord waarop 'f!orenza' en 'Carrera 92 CC # 53D-40' staat.
Een stadsgezicht met talloze hoge gebouwen, een parkeerplaats met verschillende auto's, en een rivier op de achtergrond.
Een zwembad met betegeld zonnedek, een tafel met stoelen en een groene parasol.
Stadsgezicht met hoge gebouwen, een bouwplaats en een voetpad.
Een lade gevuld met keukengerei, zoals een vergiet, spatel, opscheplepel en divers bestek.

Geheel appartement

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Sportschool

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

one bed room

  • Appartement vlak bij Plaza Mayor Convention Center
  • Bij one bed room zijn er de volgende voorzieningen: een tuin, een wasserij en een fitnesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Een buitenzwembad
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij one bed room hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en shampoo
    • Keukens, kitchenettes en koelkasten

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandstoelen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in San Javier, een wijk in Medellín. Oviedo-winkelcentrum en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Ga naar Atanasio Giradot-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Pueblito Paisa, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Meer appartementen in Medellin
Kaart
Medellin, Antioquia

In de buurt

  • Een meerverdiepings winkelcentrum met glazen balustrades en een centraal glazen liftput.
    Winkelcentrum Santa Fe
    17 min. rijden - 16.1 km
  • Museo Etnográfico Miguel Ángel Builes
    5 min. rijden - 2.2 km
  • Velodrome Martin E. Cochise
    7 min. rijden - 2.5 km
  • Universidad Pontificia Bolivariana
    11 min. rijden - 8.6 km
  • Centro Comercial Unicentro Bogotá
    11 min. rijden - 8.9 km

Lokaal vervoer

  • Juan XXIII MetroCable Station - 5 min. rijden
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 53 min. rijden

Restaurants

  • Chocolo en Pajarito
    3 min. rijden
  • Chef Burger
    3 min. rijden
  • Arepas XL
    4 min. rijden
  • Santa Leña
    3 min. rijden
  • Los Perritos - Los Colores
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt one bed room over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij one bed room?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij one bed room inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij one bed room uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat one bed room?

Dit appartement ligt in San Javier, op 5 km afstand van Obelisco Winkelcentrum, Atanasio Giradot-stadion en Eerste Laureles Park. Ook Hospital Pablo Tobon Uribe en Tweede Laureles Park liggen op 5 km afstand. Station Santa Lucía ligt op 27 minuten wandelen en naar Station Floresta is het 29 minuten wandelen.

Beoordelingen over one bed room