One Apartments Provenza ligt in El Poblado, een wijk in Medellín. Winkelpark El Tesoro en Oviedo-winkelcentrum zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parque Lleras en Parcque del Poblado. Río Sur Winkelcentrum en Parque Zoológico Santa Fe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Medellín
8A - 60 Carrera 36, Medellín, 050021
In de buurt
Parcque del Poblado
7 min. wandelen - 0.6 km
Winkelcentrum Santa Fe
5 min. rijden - 1.8 km
Parque Lleras
2 min. wandelen - 0.2 km
Clínica Medellín - El Poblado
10 min. wandelen - 0.9 km
Winkelpark El Tesoro
3 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Poblado - 18 min. wandelen
Medellin (EOH-Enrique Olaya Herrera) - 8 min. rijden
Restaurants
Starbucks
1 min. wandelen
Chef Burger
1 min. wandelen
Gato
2 min. wandelen
Buñuelos y Algo más
1 min. wandelen
Burdo Tragos y Comida
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
One Apartments Provenza
Hotel vlak bij Parque Lleras
One Apartments Provenza ligt in de buurt van Parcque del Poblado en Winkelpark El Tesoro en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en hebben volop comfort dankzij privébubbelbaden binnen en laptopwerkplekken, bovenop leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met bubbelbaden en shampoo
Smart-tv's van 65 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en schoonmaakservice
Zijn huisdieren welkom bij One Apartments Provenza?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij One Apartments Provenza?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij One Apartments Provenza van één nacht voor twee volwassenen op 14 nov. 2026 min. € 93, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij One Apartments Provenza zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij One Apartments Provenza inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij One Apartments Provenza uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat One Apartments Provenza?
Dit hotel ligt in El Poblado, op 5 minuten wandelen van Lokkus Arte Contemporáneo en Parque Lleras. Ook Parcque del Poblado en Clínica Medellín - El Poblado liggen op een kwartiertje wandelen. Station Poblado ligt op 18 minuten wandelen.