Living Blue ligt in Laureles, een wijk in Medellín. Winkelcentrum Santa Fe en Oviedo-winkelcentrum zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Ga naar Atanasio Giradot-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Pueblito Paisa, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 60 min. rijden
Restaurants
Carmela
5 min. wandelen
Kit Kof Burguer
3 min. wandelen
Rincon Sabanero
6 min. wandelen
La Buena Vida
2 min. wandelen
Domino's Pizza
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Living Blue
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een conciërgeservice en een droogkuis/wasserijservice. Elk aparthotel heeft gratis wifi en een zitruimte. Verder is de kitchenette voorzien van een kookplaat en een microgolfoven. Je vindt er tevens een douche en een bureau. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Living Blue heeft 23 kamers. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Minikoelkast
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: COP 30.000 per huisdier per nacht
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Virtuele receptie
Wisselen van handdoeken op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
23 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je COP 30000 per huisdier, per nacht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: COP 30000 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 210428
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Living Blue ?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 30000 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost een verblijf bij Living Blue ?
Vandaag, 3 mei 2026, kost een verblijf bij Living Blue van één nacht voor twee volwassenen op 4 mei 2026 min. € 36, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Living Blue inchecken?
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Living Blue uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat Living Blue ?
Dit aparthotel ligt in Laureles, op 15 minuten wandelen van Centro Comercial Los Molinos en Tweede Laureles Park. Ook Belen's Park en Eerste Laureles Park liggen op 2 km afstand. Station Floresta ligt op 30 minuten wandelen en naar Station Santa Lucía is het 30 minuten wandelen.