Alcázar de Oviedo By EE Hotels in El Poblado bevindt zich bij een winkelcentrum. Oviedo-winkelcentrum en Winkelcentrum Santa Fe zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parque Lleras en Parcque del Poblado. Ga naar Atanasio Giradot-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Pueblito Paisa, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Calle 6 sur # 43A - 254, El Poblado, Medellín, Antioquia, 50022
In de buurt
Winkelcentrum Santa Fe
6 min. wandelen - 0.6 km
Oviedo-winkelcentrum
1 min. wandelen - 0.1 km
Universidad EAFIT
2 min. wandelen - 0.2 km
Milla de Oro
6 min. wandelen - 0.6 km
Clínica Medellín - El Poblado
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Poblado - 4 min. rijden
Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 39 min. rijden
Restaurants
McDonald's
3 min. wandelen
T4.
4 min. wandelen
Crepes & Waffles
1 min. wandelen
Hatoviejo
3 min. wandelen
Café Le Gris
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Alcázar de Oviedo By EE Hotels
Aparthotel vlak bij Winkelcentrum Santa Fe
Alcázar de Oviedo By EE Hotels ligt in de buurt van Oviedo-winkelcentrum en Parcque del Poblado en biedt een gratis continentaal ontbijt, vervoer van/naar de luchthaven en een droogkuis/wasserijservice. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Vervoer naar de luchthaven, conciërgeservice en een lift
Bagageopslagruimte, gemeenschappelijke werkruimte en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort dankzij luxe beddengoed en airconditioning, naast voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Babybadjes en gratis kinderbedden
Regendouches en gratis toiletartikelen
Smart-tv's van 43 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
24-uurs shuttleservice naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar het casino (toeslag)
Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
Shuttle van/naar het pretpark (toeslag)
Auto niet vereist
Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse per unit
Gezinsvriendelijk
Babybad
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Keuken
Blender
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Eettafel
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Smart-tv van 43 inch met satellietzenders
Buiten
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmachine
Wasmiddel
Werkplekken
Flexwerkplekken
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toeslag: COP 95.200 per huisdier per nacht
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Helling bij de hoofdingang
Lift (81 centimeter brede deur)
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Verlaagd deurslot
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Aanzoek-/romantische pakketten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een metrostation
Direct bij een winkelcentrum
In een winkelgebied
In een zakendistrict
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
13 etages
22 units
Gebouwd in 1999
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Mediterrane architectuur
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je COP 95200 per huisdier, per nacht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 10 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: COP 172200 per voertuig (voor maximum 3 personen)
Toeslag voor huisdieren: COP 95200 per huisdier, per nacht
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden niet tot de healthclub toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Alcázar de Oviedo By EE Hotels?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van COP 95200 per huisdier, per nacht. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Alcázar de Oviedo By EE Hotels?
Vandaag, 7 jul. 2026, kost een verblijf bij Alcázar de Oviedo By EE Hotels van één nacht voor twee volwassenen op 13 jul. 2026 min. € 91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Alcázar de Oviedo By EE Hotels inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Alcázar de Oviedo By EE Hotels uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Alcázar de Oviedo By EE Hotels een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van COP 172200 per voertuig.
Waar staat Alcázar de Oviedo By EE Hotels?
Dit aparthotel ligt in El Poblado, op 10 minuten wandelen van Oviedo-winkelcentrum en Winkelcentrum Santa Fe. Ook Parque Lleras en Parcque del Poblado liggen op 2 km afstand. Station Aguacatala ligt op 20 minuten wandelen en naar Station Poblado is het 21 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alcázar de Oviedo By EE Hotels
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 126 van 176 beoordelingen
10 - Uitstekend
126
Gastenscore: 8 - Goed. 39 van 176 beoordelingen
8 - Goed
39
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 176 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 176 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 176 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
Hector
12 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
It would have been 5-star stay if there had been AC in the living room. Nice breakfast. Courteous staff.
Hector
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adriana P
13 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The breakfast was fresh, with an small selection, but good.
Staff was nice and prompt to help.
Rooms were clean and spacious.
Adriana P
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
nagib
17 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Impecable agradable buen ambiente
nagib
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Armando J
18 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Excellent apartment condition with everything you need to make your feel like home
Privacy an security are to complete satisfaction
Armando J
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
21 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Location is prime. Literally right across the street you have a huge shopping mall with tons restaurants and cafes. Also a huge supermarket. Walk to Santa Fe mall 6 minutes only. You’re in the middle of two huge shopping malls.
Extremely safe!! You could walk everywhere. Public transportation half a block away. Hotel was fantastic!! Breakfast was okay.
Maria
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Annelies
3 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Love it, been here for my second time and will choose it again
Annelies
6 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eric
1 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great stay
Eric
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donna
17 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Everything was perfect. Confortable, clean and central.
Donna
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
19 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Communicatie
Me gustó , todo estaba cerca en el poblado , las el apartamento tiene todo lo que necesitas,
Michelle
6 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Iraidha
6 apr 2026
Positief: Netheid
Fresh but poor
Iraidha
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
21 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La verdad es una buena zona con un precio accesible, de verdad la estancia fue excelente, gracias por todo
Daniel
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Beatriz
28 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cozy, beautiful and well located
Beatriz
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
27 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Buen lugar
El apartamento super, es amplio, muy buena ubicacion y el desayuno delicioso, muy amables, si vas en familia es recomendable.
Maria
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anthony
27 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Good location
Anthony
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carlos
6 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I had a great time at the hotel. The rooms were comfortable, and the staff were very kind, thanks to Juliana and Daisy especially for their attention
Carlos
9 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patria
16 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We stayed , the place was amazingly accommodating. Kitchen fully equipped. Bathroom fully equipped. Rooms were great bed, linens, towels were comfortable. Will rate this hotel Awesomely Perfect
Patria
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Omid
21 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is my third stay at Alcázar Apartment Hotel, and every time has been a wonderful experience. The location is perfect, the staff are always welcoming, and the rooms are consistently clean and comfortable. I’ll definitely be returning again.
Omid
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Orlando
5 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Muy limpio y todo queda cerca muy buena atención
Orlando
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marcela
12 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Muy bien ubicada, muy bueno para viajar en Familia , el desayuno puede mejorar
Marcela
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Excellent Stay & Service
Muy bien ubicado, exelente servicio.
Geverifieerde reiziger
13 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geraldine
11 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I would stay there anoother time. Good location
Geraldine
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christy
21 okt 2023
Positief: Voorzieningen
Nice place to stay
Christy
12 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
NICOLAS
18 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
El lugar ideal para viajes de Negocio
Es un lugar indicado para viajes de negocio o si vas a estar fuera todo el día, ya que ofrece lo necesario.
NICOLAS
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Arlene
24 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
After staying in this building several times, this last stay was not very good. The shower didn’t have hot water. The staff is super friendly and tried to help at all times. They sent the maintenance person, and the water only worked somewhat well one day. We had to wait 15-20 minutes to finally get hot water. It was a lot of time wasted for three people to shower.
Arlene
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis Pedreson
24 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Muy buena ubicación, excelente servicio, el desayuno buenísimo.