Gehele woning
23BR LUXURY PARQUE LLERAS VILLA 3 POOLS
Vakantiehuis met een buitenzwembad, op enkele stappen van Parque Lleras
Fotogalerie voor 23BR LUXURY PARQUE LLERAS VILLA 3 POOLS





Gehele woning
23 slaapkamers27 badkamersMax. aantal: 50
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Lalinde by Wynwood House
Lalinde by Wynwood House
- Bubbelbad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 60 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 145447
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Over deze buurt
Medellín, Antioquia
In de buurt
Parcque del Poblado7 min. wandelen - 0.6 km
Winkelcentrum Santa Fe19 min. wandelen - 1.6 km- Parque Lleras2 min. wandelen - 0.2 km
- Clínica Medellín - El Poblado8 min. wandelen - 0.7 km
- Winkelpark El Tesoro18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Station Poblado - 20 min. wandelen
- Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 32 min. rijden
Restaurants
- Pergamino Café1 min. wandelen
- Envy Rooftop1 min. wandelen
- Buñuelos y Algo más2 min. wandelen
- El Champi1 min. wandelen
- Hija Mia1 min. wandelen








