M Hotel Makkah by Millennium ligt in At Taqwa, een wijk in Mecca. Grote Moskee van Mekka en King Fahad Gate zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Souk Al-Khalil en Makkah Mall. Ook Abraj Al Bait-toren en Safa en Marwah zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Mecca
2771 Ibrahim Al Khalil St Al Taqwa, Makkah, Makkah, 21955
In de buurt
Abraj Al Bait-toren
3 min. rijden - 2.9 km
Grote Moskee van Mekka
3 min. rijden - 3.3 km
Kaaba
4 min. rijden - 4.4 km
Souk Al-Khalil
3 min. rijden - 3.3 km
Bron van Zamzam
4 min. rijden - 4.4 km
Lokaal vervoer
Makkah Station - 13 min. rijden
Jeddah (JED-Internationale luchthaven King Abdulaziz) - 72 min. rijden
Restaurants
بسطة سيريه ابو علي
3 min. rijden
Black Gold Coffee
3 min. rijden
Jawaharat Al Firdaus
2 min. rijden
مطابخ نجد
3 min. rijden
كافتيريا النصر
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
M Hotel Makkah by Millennium
Hotel met een luxe stijl niet ver van Abraj Al Bait-toren
M Hotel Makkah by Millennium bevindt zich dicht bij Souk Al-Khalil en King Fahad Gate en biedt een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en conferentieruimte. Het plaatselijke buffetrestaurant met internationale gerechten, Tasneem Restaurant, serveert ontbijt, lunch en diner. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis lokale shuttleservice en huwelijksservices
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, conciërgeservice en gratis kranten
Kamervoorzieningen
De 785 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast extra's zoals middernachtsnacks en gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Ledtelevisies van 32 inch met kabelzenders
Gratis kinderbedden, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis plaatselijke shuttleservice
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis valetparkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur: SAR 60 per persoon
Een koffiebar/café
Een restaurant
Met zijn tweeën/besloten dineren
Restaurants ter plaatse
M Café
Tasneem Restaurant
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Gratis plaatselijke shuttleservice
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentieruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
15 etages
Feestruimte
Gebouwd in 2016
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Led-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Elke dag gratis kranten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 13.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Een geldige vergunning voor de Hajj moet worden getoond op de luchthaven en bij het inchecken in de accommodatie tussen 1 mei en 10 juni 2026.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: SAR 500.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer SAR 60 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 10002236
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en staat geen alcohol toe.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van Saudi Ministry of Tourism.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij M Hotel Makkah by Millennium?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij M Hotel Makkah by Millennium?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij M Hotel Makkah by Millennium van één nacht voor twee volwassenen op 4 jun. 2026 min. € 46, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij M Hotel Makkah by Millennium inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij M Hotel Makkah by Millennium uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat M Hotel Makkah by Millennium?
Dit luxe hotel ligt in At Taqwa, op 3 km afstand van Abraj Al Bait-toren, Grote Moskee van Mekka en King Fahad Gate. Ook Souk Al-Khalil en Bron van Zamzam liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over M Hotel Makkah by Millennium
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
6,4
Locatie
8,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 125 van 255 beoordelingen
10 - Uitstekend
125
Gastenscore: 8 - Goed. 54 van 255 beoordelingen
8 - Goed
54
Gastenscore: 6 - Redelijk. 31 van 255 beoordelingen
6 - Redelijk
31
Gastenscore: 4 - Matig. 19 van 255 beoordelingen
4 - Matig
19
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 26 van 255 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
26
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sadhana
8 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schoonmaak personeel was goed sohail denk ik
Was vriendelijk
Sadhana
16 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Habiul
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel
Habiul
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
CHAUDRY KHATIB
8 apr 2026
Clean excellent
CHAUDRY KHATIB
8 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amir
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good staff and very clean property bus service is very good
Amir
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Imtiaz
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Suhoor breakfast had more variety than normal breakfast, But food was very nice no doubt.
Imtiaz
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ibrahima Sory
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
J’ai aimé le taraweed dans la mosque
Ibrahima Sory
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aamir
20 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Clean rooms, good amenities, friendly staff, shuttle every half hour and an excellent buffet.
Aamir
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ahmed
29 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s an amazing hotel, Especially Issac was an amazing guy and helpful.
ahmed
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
bille
24 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good customer service and bullet,good clean
Big space good transport all so good food all you can eat buffet
bille
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Shaokat
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
good
Shaokat
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
YOUSIF
4 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Good service, clean, tidy.
The lobby is very nice
The staff in the reception excellent
YOUSIF
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rojina
29 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Rojina
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mohammad
21 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice.
mohammad
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ouafae
13 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Le chambre était propre. Le lit assez confortable. Les oreillers devraient être moins ferme mais ce n'est qu'un détail. Merci à Mohamed Zain qui a fait que notre séjour se passe bien. Il était vraiment attentionné envers nous.
Ouafae
7 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GENDIA MOUSTAFA ABD ALLA
1 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place
GENDIA MOUSTAFA ABD ALLA
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Muhammad Tariq
24 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed at this hotel for the second time, and it is a nice place to stay, whether alone or with family. The distance from the hotel to the mosque is about a 30-minute walk in a straight line, depending on you.
It offers a comfortable night’s sleep with many facilities, including laundry service. The staff are very friendly.
Highly recommended for a short trip or an overnight stopover.
Muhammad Tariq
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Abdirahman
16 okt 2025
The place was good. But the service by Amir was top class. Definitely booking again.
Abdirahman
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Abdul
26 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We're stay for 2 nights millennium hotel great experience friendly staff usefully Reception so we are happy to visit again in future 😀
Abdul
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tarek
4 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel
Great hotel, service and great food
Tarek
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
12 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent hotel, a lot of amenities and welcoming staff
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mohammad
24 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes.
mohammad
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Souad
25 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room smelled very bad , smoke
Requested room to be changed hotel refused paid for 2 nights checked out and lost my second night no refund
I have azma and could not breath from smoke smell
Souad
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Raza
24 jan 2026
Positief: Voorzieningen
Negatief: Personeel en service
Reception welcomed with an attitude got to the room there’s three tea bags no sugar. Don’t forget I was staying there for three days. Three tea bags for two people for three days lovely. I asked for breakfast it’s not included ok that’s fine I don’t mind paying can I add breakfast no you need to check with you agent you booked with. Shuttle was a joke never again. Five stars?rating come on.
Raza
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Abdullah
10 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Yes
Abdullah
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mariem
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer