Gallery Hara & Guest House
Pension met gratis parkeerplaatsen in Hara
Fotogalerie voor Gallery Hara & Guest House





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Gallery Hara & Guest House ligt in de bergen en in een regionaal park in Hara. Verken de plaatselijke natuur bij Shirakabameer en Suwameer. Natuur- en Cultuurpark Yatsugatake en Boerderijkraam Yatsugatake zijn ook een bezoek waard.

17217-1352, Suwa, Hara, Nagano, 391-0114
In de buurt
- Natuur- en Cultuurpark Yatsugatake - 13 min. wandelen - 1.2 km
- Boerderijkraam Yatsugatake - 2 min. rijden - 1.1 km
- Skiresort Fujimi Panorama - 17 min. rijden - 11.6 km
- Suwameer - 29 min. rijden - 21.6 km
- Shirakabameer - 34 min. rijden - 20.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Deli&Cafe K - 15 min. wandelen
- たてしな自由農園 808Kitchen&Table - 4 min. rijden
- 山乃幸 - 7 min. rijden
- レストランペチカ - 7 min. rijden
- 歩庵 - 11 min. rijden
Over deze accommodatie
Gallery Hara & Guest House
Gelijkaardige accommodaties

Yamanakako-Asahigaoka-Onsen Hotel Seikei
Yamanakako-Asahigaoka-Onsen Hotel Seikei
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.0 van 10, Zeer goed, 139 beoordelingen
De prijs is € 107
30 jan - 31 jan
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen t/m 18 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gallery Hara & Hara
Gallery HARA GUESTHOUSE
Gallery Hara & Guest House Hara
Gallery Hara & Guest House Pension
Gallery Hara & Guest House Pension Hara
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Gallery Hara & Guest House
10
Uitzonderlijk
10
Netheid
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in juli 2024