Hoplites in Matera bevindt zich bij een trein-/metrostation. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parco Nazionale dell'Alta Murgia en Gravina di Ginosa. Daarnaast kun je ook Museo della Scultura Contemporanea en De Waterverzameling bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Matera
Via San Rocco 119, 75100 Matera, Italy, Matera, MT, 75100
In de buurt
Sassi ed il Parco delle Chiese Rupestri di Matera
1 min. wandelen - 0.0 km
Kathedraal van Matera
2 min. wandelen - 0.2 km
Palombaro Lungo
3 min. wandelen - 0.3 km
Piazza San Pietro Caveoso
5 min. wandelen - 0.5 km
Casa Grotto di Vico Solitario
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Stazione di Matera Centrale - 12 min. wandelen
Station Ferrandina - 29 min. rijden
Restaurants
Osteria Al Casale
6 min. wandelen
Le Botteghe
5 min. wandelen
Crialòss
3 min. wandelen
Monkey Drink House
6 min. wandelen
Il Terrazzino
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hoplites
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Sassi ed il Parco delle Chiese Rupestri di Matera
Hoplites ligt in de buurt van Uitkijkpunt van Sassi di Matera en verwent gasten met een gratis uitgebreid ontbijt, een buurtwinkel en een tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een wasserij en een open haard in de lobby.
Andere voordelen zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een vergaderruimte, rookvrije accommodatie en een cadeauwinkel
Een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Italiaanse Frette-lakens en bedden met traagschuimmatrassen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 25 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 09.30 uur
Een bar/lounge
Met zijn tweeën/besloten dineren
Restaurants ter plaatse
Burro Salato
Caffe' Schiuma
Dedalo
la cola cola
La Grotta nei Sassi
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kruidenier/supermarkt
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
3 gebouwen
Mediterrane architectuur
Open haard in de lobby
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Italiaanse Frette-lakens
Matras van memory foam
Badkamer
Bidet
Diep bad
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Keukenpapier
Minibar
Minikoelkast
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Mobiele toegangssleutel
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 09.30 uur
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent EUR 2.00 aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 18.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25.00 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 25 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 25 per dag (op 80 meter afstand)
Schoonmaakkosten: EUR 10.00 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 25.00 per dag
De accommodatie berekent een toeslag van EUR 2.00 op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT077014C102145001
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hoplites?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hoplites?
Vandaag, 14 sep. 2026, kost een verblijf bij Hoplites van één nacht voor twee volwassenen op 1 okt. 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hoplites inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hoplites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.
Biedt Hoplites een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hoplites?
Deze bed & breakfast ligt in het centrum van Matera, vlak bij Sassi ed il Parco delle Chiese Rupestri di Matera, Casa Grotta 'Once Upon a Time...' en Chiesa di San Giovanni Battista. Kathedraal van Matera en Chiese Rupestri di San Nicola dei Greci e Madonna delle Virtù liggen op enkele stappen afstand. Stazione di Matera Centrale ligt op 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.