Fotogalerie voor FAMILY APARTMENT





Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

The Haneviim Boutique - Isrentals
The Haneviim Boutique - Isrentals
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
7.6 van 10, Goed, 4 beoordelingen
De prijs is € 184
22 okt - 23 okt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Regionale raad van Mateh Yehuda. Bezoek culturele hoogtepunten Bijbelstad Yad HaShmona en Bible Lands Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Kiftzuba en Botanische Tuinen van Jeruzalem.
Shoresh, Jerusalem District
In de buurt
- Israëlmuseum - 16 min. rijden - 17.9 km
- Machane Yehuda-markt - 17 min. rijden - 18.2 km
- Ben Yehuda Street - 17 min. rijden - 18.6 km
- Al-Aqsa Moskee - 21 min. rijden - 21.6 km
- Westmuur (Klaagmuur) - 24 min. rijden - 20.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Elvis Inn (פונדק אלביס) - 5 min. rijden
- שווארמה האני - 6 min. rijden
- The Lebanese Restaurant (המסעדה הלבנונית) - 7 min. rijden
- Naji ناجي - 7 min. rijden
- Aroma Shoeva - 2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over FAMILY APARTMENT
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.