Massif de l'Esterel




Bezoek Massif de l'Esterel
Plan een reis om Massif de l'Esterel te zien
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

SoBlue Hotel
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 318, de prijs is nu € 211 per persoon
€ 211
per persoon
8 nov - 12 nov
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Lille (LIL) naar Nice (NCE)
8,2/10 Zeer goed! (657 beoordelingen)
Hotel was een goed hotel voor de dagen dat we er verbleven. Parkeer terrein was goed voor de deur op eigen terrein. Ontbijt was goed en lekker. Loopafstand een heel leuk restaurant Bistro & Co om te eten en 15 min rijden is het oude Antibest winkelcentrum waar het ook heel leuk en gezellig is.
Kamers waren op zich wel netjes alleen de douche was niet schoon. Langs de kitranden en tussen de voegen van de muur tegels onderaan was er zwarte schimmel. Ik douche dan zelf niet echt prettig. Ik had gelukkig eigen schoonmaak middelen bij me waardoor ik het een beetje schoon kon maken. Helaas kreeg ik de schimmel niet weg. Dus gingen we op onze teenslippers douche, omdat het voelde niet hygiënisch om met blote voeten te douche. Buiten de douche lag ook veel kalkaanslag op de vloer, dat kwam waarschijnlijk omdat de douche cabine lekt als er water langs glas glijd.
Loopafstand heb je wel een strand. Dit is wel een strand zonder zand maar met stenen ook in het water lagen stenen dat deed ons te pijn aan onze voeten. Wij wilde echt zand dus waren we ergens anders gegaan voor onze stranddag.
Er rijden ook een treinen langs het hotel en er is een restaurant naast de hotel die in de avond hele harde muziek draait. De trein hoor je bijna niet en wij zaten best ver van het restaurant namelijk in het dolfijnen gebouw dus waar wij zaten hadden we geen erge last van muziek van het restaurant
Verder hebben we wel genoten van ons verblijf bij Marineland hotel.
Beoordeeld op 10 aug 2024

Aparthotel AMMI Nice Massena
Nice City Centre
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 493, de prijs is nu € 313 per persoon
€ 313
per persoon
8 nov - 12 nov
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Lille (LIL) naar Nice (NCE)
8,8/10 Geweldig! (1.025 beoordelingen)
Amazing location and nice, clean and big rooms!
Beoordeeld op 23 dec 2024

Contact Hôtel - Terminus Saint Charles
1st Arrondissement
De prijs was € 477, de prijs is nu € 314 per persoon
€ 314
per persoon
12 okt - 18 okt
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Marseille (MRS)
7,6/10 Goed! (578 beoordelingen)
Uniquement en transit, très bien situé pour prendre le train et très bien accueilli pour le reste ???
Beoordeeld op 11 nov 2025
Tours & daguitstapjes
Alle 185 activiteiten bekijken
Vanuit Nice: Dagexcursie Franse Rivièra (T1)
De activiteit duurt 9 uur
8.6 van 10 met 113 beoordelingen
Gratis annulering mogelijk
Privé- & gepersonaliseerde tours
Alle 88 activiteiten bekijken
Cannes: Privéboottocht naar de Lerins eilanden & Cap d'Antibes
De activiteit duurt 3 uur
10.0 van 10 met 48 beoordelingen
Gratis annulering mogelijk

















