Relais Il Pennino ligt in Massa Lubrense. Jachthaven van Sorrento en Veerbootterminal van Positano zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Sorrento en Spiaggia Grande. Parco di Villa Fiorentino en Chiostro di San Francesco zijn ook een bezoek waard. Beleef waterpret met activiteiten zoals snorkelen en vissen. Bekijk onze reisgids voor Massa Lubrense
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 143 min. rijden
Restaurants
Bar Hotel Aminta
6 min. rijden
La Torre One Fire
5 min. rijden
Grand Vesuvio Breakfast Terrace
7 min. rijden
Ladies Bar
2 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Emilia Antonino
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Relais Il Pennino
Affittacamere vlak bij Strand van Sorrento
Bij Relais Il Pennino zijn er de volgende voorzieningen: een gratis à la carte ontbijt, een restaurant en een snackbar/deli. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Bagageopslagruimte, lokale maaltijdbezorging en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Relais Il Pennino hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies van 28 inch met digitale zenders
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Pad zonder treden naar de ingang
Tegelvloer in de kamer
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 28 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Maaltijdbezorging
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT063044C2BH442JFB
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Relais Il Pennino?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Relais Il Pennino?
Vandaag, 8 mei 2026, kost een verblijf bij Relais Il Pennino van één nacht voor twee volwassenen op 9 mei 2026 min. € 169, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Relais Il Pennino inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Relais Il Pennino uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Relais Il Pennino?
Deze accommodatie in een affittacamere in Massa Lubrense ligt op 1,3 km van Marina della Lobra en op 5 km afstand van Piazza Tasso en Strand van Sorrento. Corso Italia ligt op 4,6 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Relais Il Pennino
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,8
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 16 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Lina
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful view and clean and great restaurant
Lina
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel is located in a beautiful location in Massa Lubrense. The owners are a lovely couple who do everything to make one's stay comfortable. Excellent staff. I love the facility.
David
9 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jeanne
Reisde met partner
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoyed our stay. Staff very helpful and restsurant attached was excellent. Great food and service. We had a large balcony with a spectacular view.Bus stop very close to hotel. Easy access to Sorrento.Tourist office very close but limited hours. Loved Massa Lubresne.
Jeanne
3 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
suhyun
17 sep 2025
suhyun
3 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Tanya
Reisde met een groep
15 sep 2025
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
The property was nice. However there is really no customer service. When I booked the room online, it was deceiving as I thought the room was much bigger until we got there and then once we got there, they charged us more money to upgrade to the big round that I initially thought I had reserved. We didn’t feel that the staff was friendliest. The one we can add to our stay is that we did get this with our stage each morning.
Also, the view was incredible.
Definitely pros and cons but when I return, I don’t think so.
Tanya
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Elissa
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast was phenomenal, and the staff were extremely kind and helpful. Definitely call to check in—it does not seem that they check expedia messages. Parking was relatively close (~100m), and in an easy lot. There is also a bus stop right outside the hotel. The town of Massa Lubrense doesn’t have a ton going on, but that makes it a very good base that is pretty uncrowded (even in peak season), and very close to Sorrento, many gorgeous hikes, and close enough to Positano to do an easy day trip.
Elissa
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Lois
Reisde met familie
17 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic property and close to public transportation and restaurants!
Lois
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Gisela
Reisde met partner
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place ! Parking is on the street , it’s free but is not inside the building just in case, staff friendly
Gisela
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Jane, Burlington
Reisde met partner
27 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property was a very lucky find for us.!! We were in a room with a fabulous terrace overlooking the Med and also Capris. The breakfast in their beautiful dining room was amazing with fresh croissants, fruit, juice, coffee, bruschetta and whatever type of eggs and toast we wanted. This was included and we dined there in the evening as well. The parking was free and a short walk away. There is also a bus that takes you to Sorrento for 1.5 euros. They were happy to accommodate an early start and gave us breakfast earlier than usual. Loved the owner and staff - all were very helpful! Would have NO problem enthusiastically recommending this place. Will definitely go back if in that area again....
Jane
8 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Maria Florita
Reisde met familie
11 mrt 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
I surely recommend this place as the view of the Mediterranean sea and surrounding areas. Place is very near to grocery, shops, restaurants, church! Very safe and not crowded . The staff are all very welcoming and helpful. They are very nice and accommodating! Foods at their restaurant named IL Cantuccio are all delicious and freshly served! Everyday breakfast are all freshly cooked as well as the freshly squeezed juice! Breakfast comes with main course, freshly brewed coffee, fresh juice, desserts, and fresh fruits. Nothing you could ask for more!! We love this place! We love the staff too!! Will surely come back!!!
Maria Florita
4 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Patti
12 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Patti
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Austin
Reisde met partner
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our stay was the final stop of our honeymoon and was the absolute best way to end it! The staff is incredible, the complementary breakfast is delicious and the amenities are clean. Transportation to Sorrento is very easy, with the bus stop (€2) is just down the street. If you decide to stay in Massa Lubrense for the evening, you *must* try the restaurant that is associated with the property - il Cantuccio. Amazing sunset views, food & wine! Cannot recommend this stay enough, wish we never had to leave.
Austin
4 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
David
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel is a wonderful facility in Massa Lubrense. The staff provided exemplary service and the associated restaurant food was excellent. Massa Lubrense is a quick bus ride to Sorrento and the train station for travel opportunities. There are also private guides (I would recommend Tony) and day trips that can be booked through the hotel. The town is a quiet and less busy alternative to Sorrento and the hotel is highly recommended.
David
6 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
patricia
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
patricia
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
fausto
30 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Siamo stati ospiti insieme ad una coppia di amici presso il relais Il Pennino ed è stata una sorprendente scoperta, le camere sono spaziose e pulite, all’interno di un palazzo storico al centro di Massa Lubrense. Parcheggio comunale gratuito (il pass viene fornito dalla struttura) comodissimo a circa 100 metri. Il gentilissimo proprietario ci ha assegnato una camera superiore rispetto alla prenotazione con un ampia terrazza dalla quale abbiamo goduto di una vista spettacolare su Capri e sull’intero golfo di Napoli e assistito a magnifici tramonti sul mare.
La prima sera abbiamo cenato al ristorante “Il Cantuccio” dello stesso proprietario, che si trova a pochi passi dal relais, abbiamo cenato divinamente e siamo tornati il giorno successivo e grazie alla giornata quasi estiva abbiamo approfittato per godere ancora una volta del panorama sul Golfo pranzando sulla terrazza del ristorante.
Menzione particolare per la colazione, ricca, abbondante e deliziosa.
Grazie Sergio, torneremo presto a trovarti!
fausto
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
fausto
30 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten