Pension met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Teatro Greco-Romano
Een gratis uitgebreid ontbijt, een terras en een vuurkorf vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij B&B Blanc Maison Etna - Relais & Charme. Actieve reizigers kunnen een touwenparcours trotseren bij dit pension.
Gratis wifi in de kamer, een koffiebar/café en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Populaire voorzieningen
Zwembad
Inclusief ontbijt
Huisdiervriendelijk
Parking inbegrepen
Gratis wifi
Airconditioning
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Pension met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Teatro Greco-Romano
Een gratis uitgebreid ontbijt, een terras en een vuurkorf vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij B&B Blanc Maison Etna - Relais & Charme. Actieve reizigers kunnen een touwenparcours trotseren bij dit pension.
Gratis wifi in de kamer, een koffiebar/café en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een telescoop en houtskoolgrills
Een steiger, een hondenlosloopzone en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor volop comfort met luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in tussen 10.00 uur en 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 72 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 35 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een hondenlosloopzone beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 80.00 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor huisdieren: EUR 35 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in tussen 10.00 uur en 15.00 uur
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 11 april tot 31 oktober
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 19.30 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt B&B Blanc Maison Etna - Relais & Charme over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 19.30 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij B&B Blanc Maison Etna - Relais & Charme?
Ja, bij dit pension zijn honden met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 35 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij B&B Blanc Maison Etna - Relais & Charme inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 10.00 uur en 15.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij B&B Blanc Maison Etna - Relais & Charme uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt B&B Blanc Maison Etna - Relais & Charme een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 80.00 per voertuig.
Waar staat B&B Blanc Maison Etna - Relais & Charme?
Dit gezinsvriendelijke pension ligt in de bergen, op 15 km afstand van Teatro Greco-Romano, Massimo Bellini Theater en Kerk van Catania. Ook Stadio Angelo Massimino en Palazzo Biscari liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 20 van 26 beoordelingen
10 - Uitstekend
20
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 26 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 26 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 26 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 26 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fee
5 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing stay, shirt walk to town. Great service , clean and great location.
Fee
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Piazzese
6 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima struttura, pulita e ben tenuta, personale preparato e gentilissimo.
Piazzese
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giuseppe
14 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Superb!
Giuseppe
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
marianna
21 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ho soggiornato nella struttura con i miei figli e mia nipote. Il personale è gentile e competente, la camera spaziosa e arredata con gusto, con accesso diretto in piscina, la colazione squisita. Atmosfera familiare e cortesia estrema.
marianna
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Guy
8 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lobely
The place is beautiful and very well up kept. Only problem we had was making contact in order to check in, but eventually they let us in :)
Guy
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexandra
11 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The best B&B that we've ever stayed in anywhere in the world. Immaculately clean with gorgeous rooms. Clearly a lot of effort has gone into even the smallest details. The gardens and pool are stunning with lovely Etna views. Delicious breakfast, safe area and free car parking on the property, perfect place for exploring Mt Etna. 10/10
Alexandra
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Toby
29 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A lovely B&B if you're exploring Mt Etna!
We stayed here the night before our trip up Mt Etna. It was an ideal location for an early start, 20-25mins from the cable car station. We arrived early the day before but were allowed to check into our room and had the entire place to ourselves so spent the afternoon sat by the pool. This B & B is absolutely immaculate, the gardens and pool are beautiful. Our room was very large with a good bathroom and outside terrace. The breakfast was lovely too. A great place to stay if you're exploring Mt Etna!
Toby
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sasha
6 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful, dainty and tasteful retreat
This boutique hotel is very special - each detail is designed with love and great taste. It's fresh and beautiful. Marina was great in telling us about things to do, as well as local history, great olive oils, food, kids friendly activities. There is a large area for kids to play, the pool was open due to good weather end of May.
Sasha
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
deborah
19 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eccezionale
Struttura bellissima, le signore gentilissime, parcheggio privato al top. Unici punti negativi, la porta della camera lascia entrare la luce quindi camera non al buio. e la camera, essendo vicina alla reception, rumori la mattina dovuti al passaggio di tutti.
deborah
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Benny
10 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
We had 2 nights in august 2024. Basically a nice place, with very friendly staff - if you can find them. The place brands itself as being for relaxation - but is in fact surrounded but trafficed roads, neighbours with barking dogs etc - not much relax about it. It does have a very good view at Etna though. The place is generalyl OVERSOLD by Hotels.com, and in fact contain errors in the selling. We booked a deluxe room with a balcony according to Hotels.com, but the room does not have a balcony at all. Also, all pictures at the website is oversold. Breakfast buffet is no way near what was advertised, and all the pictures with drinks and serving pool/parkside comes fra a wedding we think - it's not something actually available at the location. Too bad - can't stand overselling and false marketing.
Benny
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helene
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Typisk Siviliansk frokost. Egen parkering innenfor eiendommens gjerde.
Helene
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anne
13 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Herlig hage med mabge ulike sittegrupper, veldig privat og fint
Litt harde senger.
Anne
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pierre
12 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This is a lovely property with amazing hosts. Will certainly be returning
Pierre
4 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
June
10 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic stay in Sicily
What a fantastic place to stay! We were made so welcome, it was like home from home. Breakfast was delicious with pancakes and fruit to crepes omelettes and much more.
The rooms were fantastic, cleaned everyday. The staff were so kind and helpful, and Gordana the owners daughter made us feel so welcome and nothing was too much trouble. We would certainly recommend staying here. 😘
June
9 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Monica
20 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simplesmente perfeito
Hotel muito charmoso, com atendimento impecável e serviço perfeito. Quarto muito limpo e café da manhã completo. O atendimento faz com que nos sintamos em casa. Perfeito
Monica
3 nachten verbleven in november 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christine
14 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien
Très belle demeure propre et avec tout le confort
Christine
1 nacht verbleven in september 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephen
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stephen
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Bianca
23 apr 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bianca
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roman
21 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Roman
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christina
16 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Christina
9 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Neena
26 aug 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Neena
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helmut
22 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein paradiesische Ort
Helmut
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pierre
5 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer