dit appartement ligt in Maruggio. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Civico della Seconda Guerra Mondiale en Museo della Civiltà del Vino Primitivo. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Chiesa Matrice en Parochiekerk van de Geboorte van de Maagd Maria. Pista Go-kart en Santuario di San Cosimo alla Macchia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Maruggio
Zijn huisdieren welkom bij 2795 Casa Palma by Barbarhouse?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij 2795 Casa Palma by Barbarhouse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij 2795 Casa Palma by Barbarhouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2795 Casa Palma by Barbarhouse?
Dit appartement in Maruggio ligt op 10 minuten wandelen van Chiesa Matrice en Parochiekerk van de Geboorte van de Maagd Maria. Ook Pista Go-kart en Ionische Zee liggen op 5 km afstand.