Gehele woning

2 bedroom amazing home in Martofte

Fotogalerie voor 2 bedroom amazing home in Martofte

Een moderne keuken met witte kastjes, een houten vloer en uitzicht op buiten.
Een ruime kamer met een grote eettafel, stoelen en uitzicht op de omgeving. Er is een open haard, een plafondventilator en een raam met zonwering.
Een huis aan de kust met een terras, een kleine tuin en uitzicht op zee.
Een moderne keuken met witte kasten, een eethoek met een houten tafel en stoelen, en grote ramen met uitzicht op de omgeving.
Een slaapkamer met een bed, een stoel, een deur en een radiator.

Beoordelingen

1,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
  • Uitzicht op het strand

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2 bedroom amazing home in Martofte

  • Geniet van het uitzicht op zee en ontspan in een stijlvolle sfeer direct aan de kust.



    De open ligging van je vakantiehuis met vrij uitzicht over de weide en het water creëert een heel bijzondere vakantiesfeer, rustig, dicht bij de natuur en ontspannend. De compacte, lichte woonkamer verwelkomt je met veel natuurlijk licht, moderne meubels en directe toegang tot het terras. Ontspan op de bank, laat je inspireren door de uitgestrektheid van de horizon of breng gezellige avonden door aan de eettafel. In de open keuken kun je samen koken met uitzicht op de buitenlucht. De houtkachel zorgt voor knusse warmte en een gezellige sfeer op kille dagen.



    Stap uit op het ruime terras, dat zich op verschillende niveaus rondom het huis uitstrekt. Neem je maaltijden mee naar buiten, gebruik de barbecue voor een ontspannen avond of knus op een van de zithoeken met een boek. Het goed onderhouden gazon nodigt je uit om te spelen of te zonnebaden. Geniet van volledige privacy dankzij de beschutte ligging en het groen.



    Wandel in een paar minuten naar het strand, waar ondiepe golven, fijn zand en frisse zeelucht op je wachten. Rond Langø vind je ook goede vismogelijkheden en prachtige fietsroutes langs de kust. Bezoek het charmante Kerteminde met het Fjord & Bælt Centre, het Johannes Larsen Museum of maak een uitstapje naar het schiereiland Hindsholm met schilderachtige natuurpaden.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Stroom exclusief

    - Water incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Niet te huur voor scholen

    - Enkel te huur i.v.m. vakantie



    Optioneel:

    - Eindschoonmaak: 98.00 EUR/Per verblijf



    Verplicht op locatie:

    - Stroom: 0.44 EUR/Per kWh



    - Geen beddengoed te huur

    - Handdoeken niet aanwezig



Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Martofte. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Viby Molen en Amanda. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Korshavn Lystbådebro en North Funen Distillers. Maarhoj Snavehojen en Fjord & Baelt zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Martofte
Meer vakantiehuizen in Martofte
Kaart
Martofte

In de buurt

  • Soren Hillerup Vaag
    7 min. rijden - 3.5 km
  • Dalby Kerk
    12 min. rijden - 9.7 km
  • Stubberup Kirke
    13 min. rijden - 9.7 km
  • Betlehemskirken
    14 min. rijden - 10.3 km
  • Benny Dalberg
    16 min. rijden - 12.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Langeskov - 31 min. rijden

Restaurants

  • Nybro Frugtplantage
    14 min. rijden
  • Fynshoved cafe og gårdbutik
    14 min. rijden
  • Cafe Kirkeladen
    11 min. rijden
  • Restaurant Freja
    48 min. rijden
  • Dalby Forsamlingshus
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom amazing home in Martofte?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2 bedroom amazing home in Martofte inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom amazing home in Martofte uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2 bedroom amazing home in Martofte?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 2,5 km van Soren Hillerup Vaag en op 10 km afstand van Maarhoj Snavehojen en Stubberup Kirke. Ook Dalby Kerk en Betlehemskirken liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

1,0