Comfortable 50 m2 apartment in Marssac sur Tarn, between Gaillac and Albi
"Discover the elegance and space of this 50m2 luxury duplex, your ideal retreat for an exceptional 'Night of Restoration' near Albi and the Gaillac vineyards." 🛏️ Large, comfortable room 17 m² room with a queen-size bed (160 cm) Reversible air conditioning Dressing Library Four windows (avenue & garden view) Antique (decorative) fireplace Bed linen included, bed made upon arrival Baby cot or travel cot available free of charge upon request 🛋️ Cozy living space Living room with sofa bed (click-clack) 110x190 cm + extra bed on request 90x190 cm. Smart TV: Molotov, Netflix, YouTube Dining area for 4 people decorative fireplace Self-service library Board games available View of the private garden with no overlooking neighbors 🍽️ Open and fully equipped kitchen Fridge Microwave grill Cooktops Air-Fryer Coffee maker, kettle, toaster, raclette set and fondue set. Dishes & utensils Basic products supplied: ☕ Coffee, 🍵 tea, 🍯 sugar, 🧂 salt, pepper, oil, vinegar, condiments 🚿 Bathroom with garden view 90x90 shower Sink, toilet. Towels, shower gel, shampoo, hairdryer provided Fan-assisted towel warmer. Window overlooking the private garden and with no overlooking neighbors ❄️ Year-round comfort Reversible air conditioning in the bedroom Auxiliary radiator in the living room. Fan High-performance sound and thermal insulation 📶 Very high-speed internet Free fiber optic WiFi connection Ideal for remote work or streaming 🌳 Shared garden with trees Outdoor space, shaded garden with no overlooking neighbors Garden table and chairs. Bistro-style lighting. Barbecue available 🚗 Parking & services Free private parking in front of the house Secured by video surveillance Free electric vehicle charging station Laundromat right across the street TOTAL petrol station 200 metres away Ironing board and iron available. 📍Ideal location Marssac town centre, 5-minute walk Carrefour Express 100m away 3 bakeries nearby All types of shops are present in Marssac, and there is a farmers' market on Friday mornings. Train station 10 minutes walk away Buses to Albi, Gaillac, Montauban Albi & Gaillac 10 minutes away, Toulouse 40 minutes away by car 🐾 Pets Accepted only upon prior request 📞 Please contact us before booking: 06 21 09 40 03
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
15 treden naar de ingang
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Vloer met kiezels in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Dingen om te doen
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Marssac-sur-Tarn. Bezoek culturele hoogtepunten Musée Toulouse-Lautrec en Musée Lapérouse. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Train Miniature Gaillacois en Château-musée du Cayla. Jardin des Paradis en Cap'Découverte zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Marssac-sur-Tarn
Zijn huisdieren welkom bij Comfortable 50 m2 apartment in Marssac sur Tarn, between Gaillac and Albi?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Comfortable 50 m2 apartment in Marssac sur Tarn, between Gaillac and Albi?
Vandaag, 21 sep. 2026, kost een verblijf bij Comfortable 50 m2 apartment in Marssac sur Tarn, between Gaillac and Albi van één nacht voor twee volwassenen op 25 sep. 2026 min. € 86, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Comfortable 50 m2 apartment in Marssac sur Tarn, between Gaillac and Albi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Comfortable 50 m2 apartment in Marssac sur Tarn, between Gaillac and Albi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Comfortable 50 m2 apartment in Marssac sur Tarn, between Gaillac and Albi?
Dit appartement in Marssac-sur-Tarn ligt op 0,6 km van Tarn en op 2,7 km van Maison Labastide. Ook Golf Club d'Aigueleze en Circuit d'Albi liggen op 10 km afstand. Station Marssac-sur-Tarn ligt op 11 minuten wandelen.
Beoordelingen over Comfortable 50 m2 apartment in Marssac sur Tarn, between Gaillac and Albi
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.