Gehele woning

Casale Domè 14+2, Emma Villas

Fotogalerie voor Casale Domè 14+2, Emma Villas

Een zwembad met ligbedden en een gebouw met balkon.
Een buiten eethoek met witte stoelen en tafels, een koffiepot en een glas water op de tafel.
Een lange eettafel gedekt voor een maaltijd, met een gebraden kip als middelpunt, omringd door stoelen en wijnglazen.
Een slaapkamer met een bed, een schilderij, een televisie en uitzicht op het omliggende landschap.
Luchtfoto van een pand met een zwembad, zonnepanelen en een grote boom.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casale Domè 14+2, Emma Villas

  • - De annuleringskosten (vanaf het moment van reserveren tot het begin van het verblijf) zijn INCLUSIEF IN DE DEFINITIEVE PRIJS;
    - Ons personeel staat volledig tot uw beschikking om u een onbezorgde vakantie te bezorgen;
    - Ons BOEKKANTOOR 7/7 geopend met MULTI-TALEN REIS SPECIALISTEN, met perfecte kennis van de villa's en hun locatie;
    - 7/7 dagen PERSOONLIJKE KLANTENSERVICE en ONDERSTEUNINGSCENTRUM BIJ VERWIJDERING VOOR EN TIJDENS UW VERBLIJF;
    - PROFESSIONELE CONTROLEURS die PERIODIEK de VILLA'S controleren en de kwaliteitsnormen waarborgen;
    - PAS UW VAKANTIE AAN MET ONZE AANVULLENDE DIENSTEN (zoals IN HUIS CHEF-KOK, PRIVÉ-OVERDRACHT, AUTOVERHUUR en nog veel meer). Al onze diensten worden geleverd door PROFESSIONELE en GECERTIFICEERDE BEDRIJVEN;

    PRIVATE STRUCTUUR. Casale Dome, is een oud, nobel landhuis met een zwembad dat volledig is gerenoveerd en opnieuw is ingericht in het ontwerp en het meubilair, omgeven door de weelderige, groene heuvels van Marsala en gelegen in een klein gehucht, op enkele kilometers van de witte stranden met kobalt blauwe zee, vanuit het historische stadscentrum van Marsala en vanuit de haven, waar je excursies kunt organiseren naar het prachtige eiland Favignana. Het huis heeft een comfortabel en gastvrij interieur, smaakvol ingericht met kleine trucs om de oude pracht van het verleden in combinatie met de meest moderne gemakken te laten opleven, en gezellige buitenruimtes zoals het zwembad, gelegen in de oude 19e-eeuwse binnenplaats waar je dagen kunt doorbrengen met ontspannen in de zon in totale privacy of waar u buiten kunt dineren naast het kleine dennenbos dat een bijna surrealistische sfeer en frisheid op de plaats schenkt. Een ander juweel van dit huis is het kleine terras met hydromassagebad, waar u romantische, ontspannende momenten kunt doorbrengen terwijl u luistert naar de geluiden van de natuur of naar de sterrenhemel kijkt op warme zomeravonden. Dankzij zijn ligging en accessoires is het huis perfect voor gezinsvakanties, romantische uitjes of voor grote groepen die dit deel van Sicilië willen verkennen met historische stadscentra zoals Marsala, Erice en Trapani, de tempels van Segesta, de weelderige natuur vertegenwoordigd door tal van uitgestrekte akkers en belangrijke reservaten zoals de Zoutpannen (zoutpannen) van Marsala, San Vito Lo Capo, evenals het eiland Favignana, bekend om zijn ongerepte natuur en de kristalheldere zee!

    Check-in zaterdag van 16:00 tot 19:00 uur
    Uitchecken om 10:00 uur

    Borg 600. 00 €
    Borg betaling contant bij aankomst

    Interieur
    Het pand bestaat uit een hoofdgebouw met één verdieping van ongeveer 500 m². Vanaf de ingang steekt u de parkeerplaats over naar de grote overdekte veranda die naar een gang leidt die leidt naar de twee vleugels van het huis. In de eerste vleugel is de volledig uitgeruste keuken, twee slaapkamers met uitzicht op het zwembad, een badkamer met douche, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een tweepersoons slaapkamer met en-suite badkamer met douche. In de tweede vleugel is een grote, luxe woonkamer met satelliet-tv, een biljartkamer, vier slaapkamers, een met en-suite badkamer met douche, en nog drie badkamers met douche.

    Park
    De buitenkant van het pand bestaat uit een terrein van ongeveer 2000 m², met een parkeerplaats voor 6-7 auto's aan de voorzijde en een grote binnenplaats aan de achterkant met het zwembad en een dennenbos met kleine heggen. Er is ook een betegeld gedeelte aan de voorzijde van het pand dat dienst doet als een solarium en ontspanningsruimte om buiten te eten, uitgerust met tafels. Rondom het pand zijn heggen, hoge bomen en een gebied met typisch mediterraan gazon. Verborgen in het park is een prachtige jeu de boules baan waar je kunt spelen en plezier hebt tijdens de zomerdagen. Als laatste, via een externe trap omhoog naar het terras, komt u in een gebied dat is uitgerust met een hydromassagebad met chromotherapie, waar u in totale privacy kunt ontspannen.

    Zwembad
    Het zwembad, toegankelijk aan de achterkant van het huis vanuit zowel de tuin als de biljartkamer, meet 10 x 5 m met een constante diepte van 1,20 m. Gevoerd in PVC, heeft het zoutzuivering, externe en interne verlichting en een ladder voor toegang tot het water. Het betegelde zonneterras is uitgerust met ligbedden, stoelen en kleine tafels. Het is beschikbaar voor gasten van de laatste zaterdag van april tot de eerste zaterdag van oktober.

    Huisdieren
    Op verzoek. € 30,00 per dier per week ter plaatse te betalen

    Handicap
    Nee

    De prijs is inclusief:
    EuropAssistance Insurance om de kosten te dekken in geval van annulering van de boeking
    volledig schoongemaakt huis voorzien van linnengoed
    nutsvoorzieningen (water - gas voor gebruik in de keuken)

    De prijs is exclusief:
    Reserveringskosten (6,9% van de huurprijs), waaronder: administratiekosten voor reserveringen, Emma Villas Commissions en klantenservice 8. 30 a. M.-9. 00 p. m., 7 dagen per week
    elektriciteit (van verbruik actuele marktprijzen)
    verwarming (van verbruik actuele marktprijzen)
    toeristenbelasting (€ 2,00 per persoon per dag voor de eerste 5 nachten. Houd er rekening mee dat kinderen jonger dan 14 jaar niet betalen)
    Borg (ter plaatse te betalen en terugbetaalbaar bij vertrek)

    (We herinneren eraan dat de hierin opgenomen informatie en eventuele updates moeten worden bevestigd door de Property Manager).

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Marsala. Bezoek Cantina Marco De Bartoli en Marco De Bartoli - Samperi als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Saline di Marsala en Riserva Naturale dello Stagnone. Bekijk onze reisgids voor Marsala
Meer villa's in Marsala
Kaart
Ciavolo, Sicily

In de buurt

  • Een gedetailleerd marmeren beeldhouwwerk van een historisch tafereel met figuren en een paard, voor een gevel.
    Piazza della Repubblica
    27 min. rijden - 12.0 km
  • Marco De Bartoli - Samperi
    18 min. rijden - 9.9 km
  • Saline di Marsala
    22 min. rijden - 15.0 km
  • Wijngoed Donnafugata
    22 min. rijden - 10.6 km
  • Cantine Florio
    22 min. rijden - 10.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Terrenove - 12 min. rijden
  • Trapani (TPS-Vicenzo Florio) - 24 min. rijden

Restaurants

  • Bar L'incontro
    11 min. rijden
  • Pausa Caffè
    9 min. rijden
  • Déjà Vu Bar
    9 min. rijden
  • Parrinello Pescheria E Cucina
    11 min. rijden
  • Cibus Food Factory
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casale Domè 14+2, Emma Villas?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casale Domè 14+2, Emma Villas inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casale Domè 14+2, Emma Villas uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casale Domè 14+2, Emma Villas?

Deze villa in Marsala ligt op 10 km afstand van Cantina Marco De Bartoli, Marco De Bartoli - Samperi en Museo Mirabile. Ook Wijngoed Donnafugata en Cantine Florio liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Casale Domè 14+2, Emma Villas

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie

A slice of paradise

This is an absolutely spectacular villa perfect for large family trips or a group of friends looking to unwind and relax. The property is truly impressive and the refurbishment of the original building has been done to an exceptional standard. The villa benefits from all the comforts (washing machine, wifi etc) you'd need for a longer stay. It has great kitchen facilities which we used to cook quite a few meals to enjoy around the dining table that easily seats 12-14 people. Between the swimming pool, jacuzzi, snooker room, a boules court and BBQ there's plenty of entertainment for even a full house. The layout works exceptionally well. It is in an L-shape around the pool with bedrooms/batchrooms in the two wings while the dining room, breakfast room, lounge and kitchen are between the two wings. And if you're looking for more you can always book a delicious and very reasonably priced dinner at Zattar Beer & Grill which is right next door. Communication with the hosts was a quick and easy, and they looked after us very well indeed. I shall definitely be returning!!