dit vakantiehuis ligt in Marradi. Bezoek Cantina Casadio en Balìa di Zola als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Cascata dell'Abbraccio en Nationaal Park Foreste Casentinesi-Monte Falterona-Campigna. Bekijk onze reisgids voor Marradi
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Ontbijtservice is beschikbaar en dient bij het inchecken te worden aangevraagd (toeslag).
Dinerservice is beschikbaar en moet bij het inchecken worden aangevraagd (toeslag).
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 3.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 50.0 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 3.0 per nacht
Verwarmingstoeslag: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sunny Holiday Home in Marradi Between Vicchio and Bologna?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Waar staat Sunny Holiday Home in Marradi Between Vicchio and Bologna?
Dit vakantiehuis in Marradi ligt op 20 km afstand van Museum van de Bergvolkeren, Chiesa di Santo Stefano en Santuario della Madonna della Neve. Ook Cascata dell'Abbraccio en Cantina Casadio liggen op 32 km afstand. Station Marradi-Palazzuolo sul Senio ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Biforco is het 19 minuten wandelen.