Nadat je Potala-paleis hebt bezocht, kun je in de omgeving van Lhasa nog veel meer bezienswaardigheden en attracties ontdekken. Ontdek de musea en de tempels in de omgeving.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Marqu wil annuleren?
Zeker. De meeste hotelboekingen zijn volledig restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is gewoonlijk 24 tot 48 uur voor je geplande aankomst. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, heb je misschien nog de optie om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Marqu.
Welke plekken moet ik echt gezien hebben tijdens mijn tripje naar Marqu?
De warmste maanden zijn gewoonlijk juni en juli, met een gemiddelde temperatuur van 14 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van -2 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Marqu is 583 mm.