Gehele woning
2 bedroom accommodation in Panton
Deze cottage in Market Rasen is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor 2 bedroom accommodation in Panton





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

1br-balcony-petfriendly-garden-free Parking
1br-balcony-petfriendly-garden-free Parking
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cottage
2 bedroom accommodation in Panton Cottage
2 bedroom accommodation in Panton Market Rasen
2 bedroom accommodation in Panton Cottage Market Rasen
su-UK35265-UK35265
Over deze buurt

Panton
In de buurt
Lincolnshire Wolds16 min. rijden - 20.5 km- Goltho Gardens9 min. rijden - 8.5 km
- Wragby Maze10 min. rijden - 9.5 km
- Woodside Wildlife Park16 min. rijden - 17.2 km
- Market Rasen Racecourse20 min. rijden - 23.3 km
Lokaal vervoer
- Station Lincoln - 24 min. rijden
- Hull (HUY-Humberside) - 46 min. rijden
Restaurants
- The Ivy7 min. rijden
- Viking Way Coffee House13 min. rijden
- Adam & Eve7 min. rijden
- The Walled Garden Baumber11 min. rijden
- Three Horseshoes13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 2 bedroom accommodation in Panton
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







