Appartamenti Le Sirene ligt in Marciana. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationaal Park Arcipelago Toscano en Spiaggia di Sant'Andrea. Daarnaast kun je ook Gulliver - Terre d'Autore en Museo Nazionale delle Residenze Napoleoniche bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Marciana
Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 47 min. rijden
Restaurants
Bar La Baia
13 min. rijden
La Scaletta
14 min. rijden
Rendez Vous
14 min. rijden
La Fiaccola
14 min. rijden
La Vecchia Marina
14 min. rijden
Over deze accommodatie
Appartamenti Le Sirene
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een tuin, maar ook barbecues en gratis parking. Je vindt er ook meertalig personeel. Elk appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een kitchenette met een koelkast, oven en kookplaat. Een koffiezetapparaat/waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in Appartamenti Le Sirene is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Only 450 meters from Cotoncello Beach, this apartment is located in an extraordinary setting, offering a stunning sea view and the perfect atmosphere for those seeking peace and relaxation.This part of the island remains wild and authentic, characterized
Sant'Andrea
Only 450 meters from Cotoncello Beach, this apartment is located in an extraordinary setting, offering a stunning sea view and the perfect atmosphere for those seeking peace and relaxation.This part of the island remains wild and authentic, characterized
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Badkamer
Bidet
Douche
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Buiten
Barbecue
Tuin
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Meertalig personeel
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100.0 per verblijf
Schoonmaakkosten: EUR 70 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de unitgrootte)
Toeslag voor beddengoed: EUR 20 per persoon, per week
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Appartamenti Sirene Apartment Marciana
Appartamenti Sirene Marciana
Appartamenti Le Sirene Marciana
Appartamenti Le Sirene Apartment
Appartamenti Le Sirene Apartment Marciana
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Appartamenti Le Sirene?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Appartamenti Le Sirene inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Appartamenti Le Sirene uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Appartamenti Le Sirene?
Dit aan het strand gelegen appartement in Marciana ligt vlak bij Spiaggia di Sant'Andrea en Nationaal Park Arcipelago Toscano. Ook Spiaggia di Cotoncello en Spiaggia Polveraia liggen op 5 km afstand.