De vrijstaande en in 2017 gebouwde villa is modern, luxueus en in de typische landelijke stijl ingericht. Het perceel bevindt zich in een woonwijk, aan de rand van het dorp. Ook vanwege de rustige en zonnige ligging is het verblijf populair. Voor exclusief gebruik zijn beschikbaar: ligweide, parasol, ligstoel, buitendouche, barbecue-mogelijkheid, terras en tuinmeubilair. Tuin, fietsenstalling.
Uw vakantiehuis Uw villa heeft 2 verdiepingen, 5 kamers (daarvan 4 slaapkamers), is 420 m² groot en is geschikt voor maximaal 10 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is overdekt. De indeling van de kamers is als volgt: kookhoek in de woonkamer met eethoek, afwasmachine, elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 4 kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast (100 l, vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster, elektrische waterkoker en Tafel en stoelen voor iedereen. De eethoek heeft plaats voor 10 personen. U heeft toegang tot het terras. woonkamer met eethoek, TV en DVD. U heeft toegang tot het overdekt balkon terras met tuinmeubelen en parasol. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed, TV en airco. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden en 1 extra bed, TV en airco. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 extra bed, TV en airco. badkamer met douche, 1 wastafel, WC, haardroger, wasmachine en droogtrommel. badkamer met badkuip, 1 wastafel en WC. badkamer met badkuip, bubbelbad, douche, 1 wastafel en WC. 2 badkamer elk met douche, 1 wastafel en WC. aparte WC met 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw villa met WLAN- internettoegang, playstation, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Svetvinčenat, wijk Butkovići. De villa bevindt zich op een 1100 m² groot, afgesloten perceel met gazon, struiken en bomen, omgeven door een hek en een haag. De verhuurder woont niet in het huis of op het perceel. De toegang verloopt via een zijweg (grind of steenslag). Parkeerplaats (voor 4 auto’s) op het perceel en op de straat voor het huis.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (WLAN), kluis, Playstation, strijkijzer en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet.
Zwembad Alle zwembaden zijn exclusief voor uw gebruik. Buitenbad (in gebruik van half mei tot eind september 6 m x 12 m 1,6 m diep). Zwembad met hydromassage.
Wellness Sauna en bubbelbad.
Huisdier toegestaan, EUR 7.00/dier en dag.
Afstand Winkel 4 km, restaurant 4 km, dorpscentrum 10 km. Station, luchthaven elk 20 km in Pula. Arts, apotheek elk 8 km in Vodnjan. Hoofdweg 500 m. In de zomer: Adriatische Zee 15 km in Fažana (strand 15 km in Fažana met gras, kiezel en stenen).
Verdeling Villa, 2 verdiepingen, 5 kamers (waarvan 4 slaapkamers), 420 m², in totaal 10 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De ingang van uw villa bevindt zich op de begane grond en is overdekt. Kitchenettein de woonkamer met eethoek (10 plaatsen), elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 4 kookzones), oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast (100 l, vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, elektrische waterkoker, toegang tot het terras en tafel en stoelen voor alle personen. Woonkamer met tv, dvd-speler, eethoek en toegang tot het balkon toegang tot het terras (overdekt, tuinmeubelen, parasol). 2 Slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed, tv en airconditioning. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, 1 extra bed op bed (kleiner 2,00 x 0,90 m), tv en airconditioning. Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden, 1 extra bed op bed (kleiner 2,00 x 0,90 m), tv en airconditioning. Badkamer met wasmachine, wasdroger, douche, 1 wastafel, wc en föhn. 2 Badkamers elk met douche, 1 wastafel en wc. Badkamer met bad, 1 wastafel en wc. Badkamer met bad, whirlpoolbad, douche, 1 wastafel en wc. Aparte wc met 1 wastafel en wc.
deze villa ligt vlak bij het strand in Marcana. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Historisch en Maritiem Museum van Istrië. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Labirint Moči en Labirint Osjecaja. Labirint Povezanosti en Labirint Energije zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Marcana
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa?
Deze villa ligt vlak bij het strand, op 15 km afstand van Sint-Blasiuskerk, St. Catharinakerk en Loggia. Ook Cisterne en Kaštel Grimani liggen op 15 km afstand.