Geheel appartement
ALQUILO DEPARTAMENTO 202 3 amb 4 persona
Fotogalerie voor ALQUILO DEPARTAMENTO 202 3 amb 4 persona





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 440 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

SPECTACULAR 3 BEDROOM APT. WITH BIG BEACH GARAGE
SPECTACULAR 3 BEDROOM APT. WITH BIG BEACH GARAGE
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Alquilo Departamento 202 3 amb 4 Persona Apartment
Alquilo Departamento 202 3 amb 4 Persona Mar del Plata
Alquilo Departamento 202 3 amb 4 Persona Apartment Mar del Plata
Over deze buurt

Mar del Plata, Buenos Aires
In de buurt
Playa Grande14 min. wandelen - 1.2 km- Playa Varese2 min. wandelen - 0.2 km
- Calle Alem14 min. wandelen - 1.2 km
- Martin Miguel de Guemes16 min. wandelen - 1.4 km
- Plaza ColónPlaza Colón (plein)4 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
- Station Mar del Plata - 21 min. rijden
- Mar Del Plata (MDQ-Internationale luchthaven Astor Piazzola) - 31 min. rijden
Restaurants
- McDonald's14 min. wandelen
- Francesco16 min. wandelen
- Manolo8 min. wandelen
- Bahia La Palmera11 min. wandelen
- La Fonte D’Oro6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over ALQUILO DEPARTAMENTO 202 3 amb 4 persona
Beoordelingen
9,6








