Gehele woning
Rockcliffe Grange
Fotogalerie voor Rockcliffe Grange





Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Alderton House
Alderton House
- Keuken
- Wasmachine
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt

22 Rockcliffe Grange, Mansfield, England, NG18 4YW
In de buurt
Sherwood Forest Country Park22 min. rijden - 15.6 km
Peak District National Park37 min. rijden - 38.3 km- Making it! Discovery Centre3 min. rijden - 2.0 km
- Field Mill4 min. rijden - 2.4 km
- Mansfield Superbowl4 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
- Station Sutton Parkway - 6 min. rijden
- Nottingham (NQT) - 54 min. rijden
Restaurants
- The Brown Cow4 min. rijden
- The Reindeer3 min. rijden
- Costa Coffee4 min. rijden
- McDonald's3 min. rijden
- The Rushley3 min. wandelen








