10/10 – Uitstekend
Koen C.
3 mrt 2020
Krokusvakantie 2020 met twee gezinnen
Franse chalets en appartementen hebben vaak de reputatie zeer klein en minimalistisch ingericht te zijn voor het aantal personen dat er kan verblijven. Niet zo met Chalet Capieu / Le Barn. We hebben hier met 10 personen in alle comfort verbleven. Grote en volledig nieuw ingerichte keuken voorzien van alle gemakken, tafel waaraan iedereen tegelijkertijd kan zitten, afzonderlijke zitruimte... De jacuzzi op het terras met uitzicht over de bergen en de vallei was een absolute topper. Ski in/uit is hier letterlijk te nemen, want de chalet staat midden op de piste. Het vervoer van de bagage vanaf de nabijgelegen parking gebeurt dan ook met de sneeuwscooter.
De ontvangst was bijzonder vriendelijk en in de koelkast lag dan ook een grote fles lokale wijn en kaas al voor ons klaar.
Het plaatselijke skigebied van Manigod is meer gericht op families met een aantal mooie maar kortere pistes. Maar je kan van daaruit zeer eenvoudig tot helemaal beneden in de vallei skiën waar je toegang hebt tot het grotere en meer uitdagende skigebied van La Clusaz. Voor herhaling vatbaar.
Koen C.
7 nachten verbleven in februari 2020









