Homestay Sudiono ligt in Mangunan. Bezoek Tombe van de Mataram-koningen van Kotagede en Grote Moskee Mataram Kotagede, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Sri Gethuk-waterval en Lapangan Karang Kotagede. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij GOR Amongraga of kies voor een avondje uit bij Jogja Expo Center. Bekijk onze reisgids voor Mangunan
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Homestay Sudiono inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Homestay Sudiono uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Homestay Sudiono?
Dit pension in Mangunan ligt op 9,1 km van Graf van Sultan Agung en op 20 km afstand van Museum van Oudheden van Pleret en Bukit Bintang. Ook Sri Gethuk-waterval en Imogiri liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.