Villa Clelia in Salento for 12 guests near the sea
Gelegen in San Pietro In Bevagna, Salento, is Villa Clelia een ruime villa van 600 m², ideaal voor groepen tot 12/13 personen. De villa beschikt over 6 slaapkamers en 3 badkamers, zodat jullie comfortabel verblijven. Er zijn op iedere verdieping volledig uitgeruste keukens, airconditioning in de woonkamer op de begane grond en op de tweede verdieping, Wi-Fi, 5 tv’s, ventilatoren en een speciale werkplek op de overdekte veranda boven.
Buiten kunnen jullie ontspannen in de privétuin of op het overdekte terras boven, perfect om van de omgeving te genieten. De villa ligt dicht bij een winkelcentrum en het strand, en heeft een stenen barbecue voor gezellige diners in de open lucht. Er is ook een buitendouche aanwezig.
Privéparkeerplaats biedt ruimte aan 4 auto’s. Huisdieren zijn toegestaan.
deze villa ligt in Manduria. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Civico della Seconda Guerra Mondiale en Museo della Civiltà del Vino Primitivo. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Pista Go-kart en Santuario di San Cosimo alla Macchia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nardò Ring of kies voor een avondje uit bij Forum Eventi. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Manduria
Zijn huisdieren welkom bij Villa Clelia in Salento for 12 guests near the sea?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Clelia in Salento for 12 guests near the sea?
Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Villa Clelia in Salento for 12 guests near the sea van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 2.797, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Clelia in Salento for 12 guests near the sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Clelia in Salento for 12 guests near the sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Clelia in Salento for 12 guests near the sea?
Deze villa in Manduria ligt op 2 km afstand van Ionische Zee en Chiesa di San Pietro. Ook Rosario Kerk en Salina dei Monaci-strand liggen op 5 km afstand.