10/10 – Uitstekend
Wendy

















De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een bedrag van USD 10 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van USD 10 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 150.00 per voertuig.
Deze gezinsvriendelijke bed & breakfast in Mandeville ligt in de bergen, op 2 km afstand van Northern Caribbean University, Reliance Centre en Mandeville Market. Ook Cecil Charlton Park en Manchester Parish Court liggen op 3 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster





