Pousada de Selva Jacaré ligt in Parque Dez de Novembro, een wijk in Manaus. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Capela do Pobre Diabo en Rio Negro Palace Cultural Center (cultureel centrum). Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Douanehuis en Haven van Manaus. Museum van Mineralen en Gesteenten en CIGS Zoo (dierentuin) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Manaus
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Pousada de Selva Jacaré inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pousada de Selva Jacaré uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Pousada de Selva Jacaré?
Dit pension ligt in Parque Dez de Novembro, op 10 minuten wandelen van Mindu-gemeentepark en Parque do Mindú. Ook INPA Boswetenschap en Bosque da Ciência liggen op 3 km afstand.