Lovely home in Cala Mendia with private swimming pool, can be inside or outside
Strandvakanties op hun best: de drie betoverende baaien van Cala Mendia, Cala Anguila en Cala Estany liggen op minder dan 5 minuten lopen van dit vakantiehuis op Mallorca. Er is ook een absoluut prachtige buitenruimte, ingebed in weelderig groen en gegarneerd met een prachtig idyllisch terras met loungemeubilair. Het kleine maar heerlijke zwembad maakt net zo goed deel uit van de voorzieningen van de villa als de kleine zitjes verspreid over het huis, die zowel schaduwzoekers als zonaanbidders meer dan tevreden zullen stellen. Een pauze in de hangmat lijkt net zo verleidelijk als een gezellige barbecue-avond met het hele gezin - de gemetselde barbecue maakt het mogelijk. Praktisch: De huurauto kan direct voor het huis aan de straat geparkeerd worden en dan kun je vol verwachting het gezellige vakantiehuis in het prachtige zuiden van Mallorca veroveren.
Gezellig, harmonieus en aangenaam licht: Villa Passeig Platon ademt overal een aangename sfeer. Allereerst is er de open woon-/eetkamer, die zelfs kan worden uitgebreid met een heerlijke frisse luchtruimte dankzij het aangrenzende loungeterras. Stijlvolle verlichting en subtiele muurschilderingen vullen de smaakvolle inrichting van dit vakantiehuis op Mallorca aan. Op de begane grond bevindt zich ook de goed uitgeruste keuken met veel opbergruimte voor regionale delicatessen, evenals de drie slaapkamers (elk met een tweepersoonsbed: een van 1,50 x 1,90 m en twee van 1,35 x 1,90 m). De villa heeft ook twee goed onderhouden badkamers, dus badliefhebbers komen hier ook aan hun trekken. Bijzonderheid: In de kelder van dit vakantiehuis op Mallorca is er nog een kamer met een bank en een bureau. Bibliotheek, studeerkamer, retraite met een romantische open haard Er zijn veel ideeën voor het gebruik ervan. Villa Passeig Platon ligt in het zuiden van Mallorca, in een mooie woonwijk op ongeveer 0,5 km ten noorden van de prachtige Cala Media baai. Supermarkten, bars en restaurants zijn op loopafstand, de wekelijkse markt van Porto Cristo en andere winkelfaciliteiten liggen op ca. 5 km afstand. Het vakantiehuis ligt aan een akoestisch waarneembare weg, waardoor bekende bezienswaardigheden zoals de Coves del Drac bijzonder gemakkelijk te bereiken zijn. De prachtige zandstranden om de hoek zijn niet te missen.
Let op: Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, niet door een bedrijf of handelaar. Dit betekent dat de EU-consumentenwetgeving mogelijk niet van toepassing is. Je kunt er echter zeker van zijn dat we je hetzelfde niveau van klantenservice zullen bieden en dat je verblijf niet anders zal zijn dan wanneer je een accommodatie boekt bij een professionele eigenaar.
dit vakantiehuis ligt aan het water in Manacor. Bezoek Safari Zoo en Fantasy Park, plaatselijke attracties, of ga naar Majorica-fabriekswinkel en Mercat Municipal de Felanitx als je wat wilt shoppen. Bekijk onze reisgids voor Manacor
Beschikt Lovely home in Cala Mendia with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Lovely home in Cala Mendia with private swimming pool, can be inside or outside?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Lovely home in Cala Mendia with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lovely home in Cala Mendia with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lovely home in Cala Mendia with private swimming pool, can be inside or outside?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Playa Cala Anguila en Cala Mandia. Ook Playa Romàntica en Cala de s'Estany d'en Mas liggen op 2 km afstand.