Hotel Ankaa - Adults Only ligt in de buitenwijken en vlak bij het vlonderpad in Manacor. Bezoek Safari Zoo, een populaire bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Grotten Cuevas del Drach en Playa Cala Anguila. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Rafa Nadal Sportcentrum. Bekijk onze reisgids voor Porto Cristo
Ctra. de les Coves, 46, 07680, Porto Cri, Manacor, Illes Balears, Spain, 07680
In de buurt
Grotten Cuevas del Drach
3 min. wandelen - 0.3 km
Playa de Porto Cristo
11 min. wandelen - 1.0 km
Iglesia de la Mare de Déu del Carme
11 min. wandelen - 1.0 km
Cala Murta
13 min. wandelen - 1.0 km
Playa Cala Anguila
5 min. rijden - 3.5 km
Lokaal vervoer
Station Manacor - 16 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 56 min. rijden
Restaurants
Chambi
11 min. wandelen
Anita Cafe
10 min. wandelen
Sa Parra
16 min. wandelen
bar restaurant porto bello
8 min. wandelen
Restobar Porto Cristo
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Ankaa - Adults Only
Hotel met een chique stijl niet ver van Grotten Cuevas del Drach
Hotel Ankaa - Adults Only bevindt zich dicht bij Playa Cala Anguila en Cala Mandia en biedt een swim-up bar, een poolbar en een terras. In het fitnesscentrum kun je meedoen aan pilateslessen en yogalessen. Daarnaast biedt Hotel Ankaa - Adults Only een koffiebar/café, een tuin en een spelletjesruimte. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een entertainmentruimte buiten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen, parasols bij het zwembad en een redder ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en strandlakens
Rookvrije accommodatie, tuinmeubelen en een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 127 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse per unit
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 10 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Een zwembadbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Pilateslessen
Spelletjesruimte
Sportschool
Tafeltennis
Yogalessen
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Entertainmentzone buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
3 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Helling bij de hoofdingang
Leuningen in de gangen
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Meer
Badmeesters
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 16 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 14 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 14 jaar of ouder zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
Gasten jonger dan 14 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Ankaa - Adults Only over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Ankaa - Adults Only ?
Vandaag, 1 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Ankaa - Adults Only van één nacht voor twee volwassenen op 6 aug. 2026 min. € 214, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Ankaa - Adults Only ?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 16 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Ankaa - Adults Only inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Ankaa - Adults Only uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Ankaa - Adults Only ?
Dit hotel ligt in de buitenwijken, op 3 km afstand van Grotten Cuevas del Drach, Playa Cala Anguila en Cala Mandia. Ook Safari Zoo en Playa de Sa Coma liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Ankaa - Adults Only
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 61 van 105 beoordelingen
10 - Uitstekend
61
Gastenscore: 8 - Goed. 31 van 105 beoordelingen
8 - Goed
31
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 105 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 105 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 105 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
regillio
7 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alleen een koelkast ontbreekt. Verder prima hotel
regillio
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marie Isabel
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent séjour
Marie Isabel
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Matheo Denis
18 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Chambre, propre personnel, agréable mais clairement pas le standing d’un 4 étoiles
Matheo Denis
7 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alain
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bel emplacement, vue superbe sur la marina. Le site comporte plusieurs endroits superbes pour relaxer.
Alain
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rachel
24 apr 2026
Positief: Netheid
Rooms are very clean, loved the smell of the hotel inside. Friendly, exceptional staff. Breakfast delicious. Wished to have stayed longer.
Rachel
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Margarete
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super freundliches Personal, besonders empfehlenswert die kostenlosen Sportangebote wie Yoga oder Pilates
Margarete
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Ulf
6 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliches Personal, Parkplätze nur begrenzt vorhanden, Sauberkeit in den Zimmern ist bis auf die Böden okay.
Ulf
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marco
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend. Das Buffet war sehr umfangreich und super lecker. Die Zimmer wurden jeden Tag gereinigt und das Bett auch täglich gemacht. Der Außenbereich war wunderschön. Also wir wollen nächstes Jahr hier wieder hin.
Marco
9 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Diana
13 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place for the price. Room was small, not much walking room for 2 people sharing the space but clean. Not much entertainment but we appreciated the quietness.
Diana
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Eva
4 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wunderbare Aussicht bei Frühstück, freundliche Mitarbeitende und genügen Platz, um sich auf einer Liege zu erholen.
Eva
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Aysenur
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Meine Freundin und ich waren vier Tage in diesem Hotel und sehr zufrieden. Das Personal war ausgesprochen freundlich und hilfsbereit, das Zimmer sehr sauber, und sowohl Klimaanlage als auch Kühlschrank haben einwandfrei funktioniert. Die Minibar war am ersten Tag kostenlos, danach kostenpflichtig.
Die Lage ist ebenfalls perfekt: In der Nähe gibt es Restaurants, schöne Buchten und einige Parkplätze direkt am Hotel.
Das Frühstück war gut. Einziger Verbesserungsvorschlag: Für die einzelnen Speisen könnte jeweils eigenes Servierbesteck bereitgestellt werden, damit es nicht zu Vermischungen kommt.
Ansonsten war alles top – wir würden wiederkommen.
Aysenur
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gabriela Ferraz
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hébergement au top, personnel très agréable, excellent service et coin piscine incroyable !
Gabriela Ferraz
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
MATTI
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Monipuolinen aamupala. Lupasivat yhdelle aamulle varhaisaamiaisen mutta olivat sitten unohtaneet sen.
MATTI
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Hanna
31 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Personal, super Frühstück und sehr aufmerksam
Hanna
8 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
bruno
6 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent endroit
Un excellent séjour avec une restauration de type gastronomique de qualité
bruno
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rafael
6 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel tranquilo, limpio y con un personal muy amable.
Rafael
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ahmad
5 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a nice hotel - amazing breakfast, even better staff, we felt so welcomed and cozy! Thanks Ankaa Hotel for tla great vacation we had and looking forward to staying there again!
Ahmad
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bent
3 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rigtigt godt ophold
Lækkert hotel i en by, som ikke er overrendt med turister.
God service og flinke og imødekommende personale.
Bent
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Fernanda
28 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
Hotel espetacular, atendimento impecável, espaço aconchegante, lindo e limpo. Café da manhã variado e tudo muito saboroso.
Fernanda
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Merete
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Meget serviceminded personale, der bl.a. straks sørgede for ekstra hovedpuder og en elkedel. Morgen- og aftensmad var svingende i kvalitet, og noget af det varme var koldt. Afløbet i badeværelset var stoppet, og toilettet havde svært ved at skylde ud. Gode senge. Vi slog os på dørh åndtaget til værelset nogle gange.
Merete
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alfonso
6 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal atento y eficiente ,comida excelente y instalaciones bien cuidadas.
Alfonso
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jeffrey
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is very clean and tidy. The staff are absolutely amazing, so friendly and they address you on a first name basis at the restaurant.
Jeffrey
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alicia
14 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was good especially the man making the omelettes and pancakes. Pool area is really nice and room kept clean
Alicia
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Martin
26 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is the key asset of this Hotel!
Martin
5 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
sabrina
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Leute waren super nett im Hotel, die Lage auch gut zu Fuß. Das Frühstücksbuffet war lecker und der Pool mit den ausreichenden Liegeflächen perfekt . Allerdings sollte man kein Zimmer zur Straße nehmen, weil er ständig Autos fahren und es nachts laut ist.