Particuliere eigenaar
madhuban hotel is near tarkarli beach malvan, hotel to beach just 02 minutes way
Fotogalerie voor madhuban hotel is near tarkarli beach malvan, hotel to beach just 02 minutes way





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Kalethar, MH
In de buurt
- Malvan Marine Sanctuary6 min. rijden - 2.7 km
- Ghumadai Temple8 min. rijden - 6.2 km
- Chivla Beach11 min. rijden - 6.5 km
- Rameshwar Temple14 min. rijden - 11.3 km
- Rock Garden14 min. rijden - 4.0 km
Lokaal vervoer
- Sindhudurg Station - 28 min. rijden
- Dabolim Airport (GOI) - 173 min. rijden
Restaurants
- Hotel Swami4 min. rijden
- Hotel Arnapurna4 min. rijden
- Sun N Sand Holiday Home4 min. rijden
- Naivedya Bhojanalay4 min. rijden
- Mitbavkar16 min. wandelen
Over deze accommodatie
madhuban hotel is near tarkarli beach malvan, hotel to beach just 02 minutes way
Gelijkaardige accommodaties

Grande Vista Tarkarli
Grande Vista Tarkarli
- Zwembad
- Kinderzwembad
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.



