Geheel appartement

Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View

Fotogalerie voor Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View

Een moderne keuken met witte kasten, een houten eettafel en een flatscreen tv aan de muur.
Een balkon met een glazen tafel, stoelen, een fles wijn en een mand vol bloemen.
Een moderne keuken met houten kastjes, een inbouwoven, een koffiezetapparaat en een klok aan de muur.
Een slaapkamer met een bed, kussens, een schilderij en een houten wand.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een witte salontafel en een zwarte houtkachel.

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View hebben voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Douches en zeep

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken, gebruikte handdoeken verzamelen en extra bedden opbergen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Malschwitz. Bezoek Gedenkstätte Bautzen en Altes Wasserwerk, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Talsperre Bautzen en Lausitzer Seenland. Doolhof Kleinwelka en Tierpark Görlitz zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Malschwitz
Meer appartementen in Malschwitz
Kaart
Großdubrau, SN

In de buurt

  • Basaltwerk Baruth
    6 min. rijden - 4.1 km
  • Wasserschloss Wurschen
    6 min. rijden - 4.4 km
  • Weissenberg Rathaus
    7 min. rijden - 8.8 km
  • Talsperre Bautzen
    9 min. rijden - 15.0 km
  • Bautzen Rathaus
    13 min. rijden - 17.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Hochkirch Pommritz - 7 min. rijden
  • Dresden (DRS) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Stausee Aktiv UG
    15 min. rijden
  • Baude Lausitzblick
    13 min. rijden
  • cook it - Catering Evenkoch Kochschule
    10 min. rijden
  • Kantine des Grauens | Bautzen
    11 min. rijden
  • Deutsche Eiche
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View?

Dit appartement in Malschwitz ligt op 20 km afstand van Gedenkstätte Bautzen, Maria and Martha Church en Talsperre Bautzen. Ook Bautzen Rathaus en Altes Wasserwerk liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over Ullrichshof Vacation Rental in Upper Lusatia – Sauna, BBQ Area & Panoramic View